Gündem Ersan Ülker de listede

Ersan Ülker de listede

Yeni Şafak
Ersan Ülker de listede
Ersan Ülker de listede
Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in yargılandığı Yargıtay 11. Ceza Dairesi'nin Başkanı Hakim Ersan Ülker'de YARSAV'ın üye aidatı ödemeyenler listesinde yer aldı. İlhan Cihaner'in dosyasının kapatılması karşılığında kendisine Yargıtay Başkanlığı teklif edildiği öne sürülen ses kayıtlarının internete düştüğü Ülker YARSAV'a kurulduğu yıl üye olmuş. 2006-2007-2008 yıllarına ait üyelik aidatlarını ödemeyen Ersan Ülker'in derneğe toplam 200 TL borcu bulunduğu belirtildi. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyesi ve 13 Ekim'de görev süresi dolacak olan Musa Tekin'de YARSAV'a kurulduğu 2006 yılında üye olmuş. Tekin, kurulduğu yıldan beri üyesi olduğu YARSAV'a 2006 ve 2007 yıllarına ait üyelik aidatını ödemediğ, Derneğe 125 TL borcu olduğu listede belirtildi.
/**/
10 bin bekçi alımı şartları
Gündem

10 bin bekçi alımı şartları

10 bin bekçi alımı şartları neler? Polis Akademisi 2018 Bekçi alımı başvuru şartları ve işlemleri. 10 bin bekçi alımı şartları neler, başvurular nasıl yapılır? Bekçi alımlarında adaylarda aranan en büyük özelliklerden bir tanesi herhangi bir siyasi partiye veya siyasi partilerin yan kuruluşlarına üye olmamak. 10 bin bekçi alımında adaylarda aranan şartlar pa.edu.tr adresinin duyurular kısmında detaylı bir şekilde yer alıyor.
Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı
Hayat

Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı

ATV ekranlarından Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in 12 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümündeki ilginç matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı. 'Bir çikolata ve bir sakızın toplam fiyatının 11 lira olduğu markette, çikolata sakızdan 10 lira daha pahalıysa sakızın fiyatı nedir?' sorusuna yarışmacı doğru cevap veremedi. Soru, saatlerce Twitter'da konuşuldu.
Hamas İsrail'in Demir Kubbe'sini çökertti
Dünya

Hamas İsrail'in Demir Kubbe'sini çökertti

İsrail dün gece Gazze'ye bomba yağdırdı. Hamas'ın askeri kolu Kassam Tugayları ise, İsrail'in beklemediği bir karşılık verdi. Kassam askerleri, roketleriyle İsrail'in sürekli övündüğü hava savunma sistemi 'Demir Kubbe'nin zaafiyetini tespit ederek başarısızlığa uğrattı. Türkiye ve Etki Alanındaki Bölgeler Savunma Analisti Turan Oğuz, atılan 400'e yakın roketin sadece 100'ünü önleyebilen İsrail ordusunun hayal kırıklığı Demir Kubbe'yi yenisafak.com'a değerlendirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.