Gündem İzlenme rekoru kıran Malatyalı şaire Erdoğandan davet

İzlenme rekoru kıran Malatyalı şaire Erdoğan'dan davet

Malatya'da yerel bir televizyon programında kendi yazdığı "Ben Anadolu'yum" adlı şiiri okuyan ve kısa sürede milyonların gönlünde taht kuran Hacı Gürhan isimli vatandaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
İzlenme rekoru kıran Malatyalı şaire Erdoğandan davet
Malatya'nın yerel kanalı ER-TV'de bir programda kendi yazdığı “Ben Anadolu'yum" adlı şiiri okuyan Hacı Gürhan isimli şairin, sosyal medyaya düşen videosu kısa sürede 30 milyon kişiye ulaştı, 2 milyon görüntülenme aldı ve yüz binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Gürhan, okuduğu şiirin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet edildi.

Okuduğu şiirle bir anda popüler olan ve milyonların beğenisini kazanan Hacı Gürhan, tüm Türkiye'de vatan sevdalısı bir şair olarak anılmaya başlandı. Gürhan'ının okuduğu şiir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da dikkatinden kaçmazken, Cumhurbaşkanı, Malatyalı şairi Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet etti.

Hacı Gürhan'ın önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanlığı Külliyesine gitmesi bekleniyor.

Okuduğu şiirle milyonlarca kez izlendi: Ben Anadoluyum
OYNAT 03:10
Okuduğu şiirle milyonlarca kez izlendi: Ben Anadoluyum
Malatyalı bir vatandaşın okuduğu 'Ben Anadoluyum' şiiri izleyenleri duygulandırıyor. Sözleri Bingöllü şair Hacı Gürhan'a ait şiir, sosyal medyada bir milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.