Gündem Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcıdan hastanede tedavi gören vatandaşa sürpriz

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’dan hastanede tedavi gören vatandaşa sürpriz

Tuzla Devlet Hastanesi’nde yatan annesi Fadime Demiral’ın doğum gününün kutlanması için sosyal medyadan mesaj atan Filiz Demiral’a, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan sürpriz geldi. Başkan Yazıcı, Tuzla Devlet Hastanesi’ne pasta ve çiçek yollayarak Fadime Demiral’ın 67’nci yaş gününü kutladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’dan hastanede tedavi gören vatandaşa sürpriz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan duygulandıran sürpriz

Tuzla Devlet Hastanesi’nin Dahiliye servisinde tedavi gören Fadime Demiral’ın kızı Filiz Demiral, annesinin doğum günü için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj attı.

Demiral mesajında, ‘Başkanım, annem 1 haftadır Tuzla Devlet Hastanesi’nde yatıyor. Bugün annemin doğum günü’ ifadelerini kullandı. Mesajı gören Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Filiz Demiral ve annesi Fadime Demiral’a sürpriz yaptı.

PASTA VE ÇİÇEK GÖNDERDİ

Başkan Yazıcı, Fadime Demiral’ın odasına, pasta ve çiçek gönderdi. Pasta ve çiçeği gören Fadime Demiral, gözyaşlarını tutamadı. İlk kez doğum günü kutladığını belirten Fadime Demiral, sürpriz için emeği geçen herkese teşekkür etti.

"BU SÜRPRİZİ BEKLEMİYORDUK"

Duygularını anlatan Fadime Demiral, "Allah herkesten razı olsun. İnşallah hastalık ortadan kalkar ve herkes rahatlar. Biz Tuzla Belediye Başkanımızdan razıyız. Çok iyidir başkanımız. Çok mutluyum. Gözlerim doldu, ilk defa doğum günü kutluyorum. Çok mutlu oldum" dedi.

"BAŞKANIMIZ ÇOK İYİ BİR İNSAN"

Başkan Yazıcı’ya mesaj atan Filiz Demiral ise, "Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı bey, çok iyi bir insan. Çocuktan yaşlıya kadar herkese çok fazla değer veriyor. Bugün içimden geçti yazdım. Ama gerçekten böyle bir sürprizi beklemiyordum. Başkanımız başta olmak üzere, tüm hastane çalışanlarımız, personelimiz, hemşirelerimizin hepsi birbirinden değerli" diye konuştu.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'dan çöp toplatmayan CHP'li belediyelere gönderme: Heykeli dikilecek insanlarsınız
HAYAT
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'dan çöp toplatmayan CHP'li belediyelere gönderme: Heykeli dikilecek insanlarsınız

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.