Gündem Vali Yerlikayadan Albayraka ziyaret

Vali Yerlikaya’dan Albayrak’a ziyaret

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Albayrak Grubu’nu ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Albayrak, Nuri Albayrak, Faruk Albayrak, Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül ve Albayrak Grubu CEO’su Ömer Bolat’la görüşen Yerlikaya, Yeni Şafak, Piri Medya ve TVNET’te çalışmaları yerinde inceledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Muammer Karadeniz, İbrahim Karagül, Ömer Bolat, Faruk Albayrak, Ahmet Albayrak, Ali Yerlikaya, Nuri Albayrak, Mustafa Albayrak ve Ergün Yolcu
Muammer Karadeniz, İbrahim Karagül, Ömer Bolat, Faruk Albayrak, Ahmet Albayrak, Ali Yerlikaya, Nuri Albayrak, Mustafa Albayrak ve Ergün Yolcu

Vali Ali Yerlikaya’yı Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Albayrak, Nuri Albayrak, Faruk Albayrak ile Albayrak Grubu CEO’su Ömer Bolat ve Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül karşıladı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Albayrak Grubu’nu ziyaret etti. Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Albayrak, Nuri Albayrak ve Faruk Albayrak’la görüşen Yerlikaya, grubun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül ve Albayrak Grubu CEO’su Ömer Bolat’ın da olduğu görüşmede İstanbul hakkında sohbet edildi. Yerlikaya görüşmenin ardından Yeni Şafak, Piri Medya ve TVNET’i de gezerek çalışmaları yerinde inceledi.
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı
Gündem

Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı

ÖSYM’ye yönelik FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra ev hapsi şartıyla serbest bırakılan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in ifadesi ortaya çıktı. FETÖ üyesi olmadığını belirten Demir, kendi döneminde soru sızdırıldığı iddiasını da reddederek, "Hiçbir sınavın sorusu sızdırılmamıştır. En üst düzeyde önlemleri bir başkan olarak aldım. Bu sınav sorularının sızdırıldığına dair de somut bir delil mevcut değildir" dedi.
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.