Gündem Yakalanma görüntüleri ortaya çıktı

Kırmızı bültenle yakalanan teröristin yakalandığı görüntüler ortaya çıktı

Yakalanma görüntüleri ortaya çıktı

Siirt-Eruh operasyonlarında sağ olarak ele geçirilen teröristin kırmızı bülten ile aranan Malik kod adlı Osman Özonal'ın güvenlik güçleri tarafından teslim alındığı anın görüntüsü ortaya çıktı. Dün yakalanan Özonal'ın yanında silah ve mühimmat da ele geçirilmişti.

Haber Merkezi Diğer

TSK tarafından Siirt'te yapılan operasyon sonucunda kırmızı bültenle aranan bir terörist ele geçirilmiş ve Genelkurmaydan yapılan açıklamada bu ismin Malik kod adlı Osman Özonal olduğu kaydedilmişti.

Özonal'ın yakalanma görüntüleri sosyal medyada yayımlandı. Aynı operasyonda iki terörist de ölü olarak ele geçirilmişti.

İlk kez yayınlandı: Kırmızı listedeki terörist böyle yakalandı!
OYNAT 00:21
İlk kez yayınlandı: Kırmızı listedeki terörist böyle yakalandı!
Siirt'in Eruh ilçesinde dün düzenlenen hava destekli operasyonda sağ olarak yakalanan teröristin İçişleri Bakanlığı'nın aranan teröristler listesinde kırmızı listede bulunan 'Malik' kod adlı olduğu açıklanmıştı. Teröristin yakalanma anına ait görüntüler ilk kez yayınlandı. Teröristle beraber iki AK-47 piyade tüfeği ile mermiler, iki el bombası ile muhtelif malzeme ele geçirildi.

Kırmızı bültenle aranan terörist yakalandı
GÜNDEM
Kırmızı bültenle aranan terörist yakalandı

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.