Hakkari Seçim 2018 Hakkari Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları
ÖZGÜN HABERLER

Hakkari Seçim 2018 Hakkari Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları

Hakkari Cumhurbaşkanlığı Seçim 24 Haziran 2018 sonuçları ne durumda? 24 Haziran 2018'de sonuçlarda Hakkari ilinde hangi adaylar kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların Hakkari ilinde oy oranları kaç oy aldıkları sayfamızda. Hakkari Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Hakkari Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında!

Haber Merkezi Diğer

"Hakkari Seçim 2018 Cumhurbaşkanlığı oy sonuçları Hakkari ve ilçelerinde hangi adaylar ne kadar oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu ve diğer adayların yarıştığı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Hakkari seçmeni hangi adaya ne kadar oy verdi? Hakkari Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları büyük bir merakla bekleniyordu. Sandıkların açılıp sonuçların gelmesiyle birlikte Hakkari ilinde seçmenlerin ve tüm kesimin merak ettiği, hangi adayın ne kadar oy aldığıydı. Yeni Türkiye'nin Cumhurbaşkanı kim oldu? Cumhurbaşkanlığı sistemine geçişte ilk Cumhurbaşkanı kim olacak? Hakkari ilinde kıyasıya geçen Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının detaylarına Hakkari Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları sayfamızdan ulaşabilirsiniz! "

Hakkari Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018

Hakkari Çukurca Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018

Hakkari Hakkari Merkez Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018

Hakkari şemdinli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018

Hakkari Yüksekova Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları 24 Haziran 2018

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde çalışmalar

Türkiye, 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerle birlikte Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiyor. 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala, Türkiye’nin yeni tanışacağı Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine yönelik hazırlıklar da arttırıldı. Bu doğrultuda en hummalı çalışmalar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yürütülüyor.

Erdoğan açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni sistemin nasıl teşkil edileceğine ilişkin planladığı modeli önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklayacak. Buna göre, Cumhurbaşkanlığı’nda alanında uzman ofisler kurulması bekleniyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki yeni sisteme hazırlık çalışmaları ise erken seçim kararının açıklanması ardından başlatıldı. Bir süredir Külliye’de bulunan tüm personele yoğun bir eğitim programı uygulanıyor.

Personele eğitim

Bu çerçevede Cumhurbaşkanlığı personeli hizmet içi eğitimlere tabi tutuldu. Yöneticilerin ve birim müdürlerinin katılımıyla yapılandırma toplantıları gerçekleştirildi.

Çalışma şeması

Eğitimler ve düzenlemelerle birlikte, ‘yeni sistem nasıl çalışacak, kurulacak ofislerin çalışma sistemleri nasıl olacak, danışmanların ofislerdeki görevlendirmeleri nasıl olacak, birimler arasındaki koordinasyon nasıl sağlanacak, hangi birimler birbirine bağlanacak’ gibi konular olmak üzere yeni sistemin çalışma şeması da çıkarılıyor. Toplantılarla oluşturulan yeni sistemin detayları seçim sonrası ortaya çıkmaya başlayacak.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.