Hayat Benzin almaya giden müşteriler dönüp bir daha bakıyor Şalvarlı - yazmalı pompacı

Benzin almaya giden müşteriler dönüp bir daha bakıyor: Şalvarlı - yazmalı pompacı

Burdur-Fethiye yolundaki bir akaryakıt istasyonunda satış elemanı olarak çalışan 39 yaşındaki Sema Batı, altındaki şalvar ve başındaki yazmasıyla müşterilerin ilgisini çekiyor. Çalıştığı iş yerinin Fethiye yolunda olması dolayısıyla çok sayıda yabancı müşterileri olduğunu söyleyen Batı, "İş yerinde ayağımda şalvar, başımda yazma ile çalışıyorum. Görenlere ilginç geliyor. İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Benzin almaya giden müşteriler dönüp bir daha bakıyor: Şalvarlı - yazmalı pompacı
Sema Batı, en çok yabancı turistlerin ilgisini çektiğini söyledi.

Burdur- Fethiye yolunda, Akyaka köyü yakınlarındaki istasyonda akaryakıt satış elemanı olarak çalışan, 2 çocuk annesi Sema Batı, mesai saatlerinde altında şalvarı, başında yazması ile çalışıyor.

Akyaka köyünde oturan Batı, 3 yıl önce market elemanı olarak çalışmaya başladığı akaryakıt istasyonunda son bir yıldır ise hem market elemanı hem de akaryakıt satış elemanı olarak görev yapıyor.

İkinci indirim geliyor: Benzin ve motorin fiyatlarına yansıtılacak
EKONOMİ
İkinci indirim geliyor: Benzin ve motorin fiyatlarına yansıtılacak

"İşimi seviyorum"

İşini severek yaptığını anlatan Sema Batı, "3 yıl önce eşimin de onayını alarak bu istasyonda market elemanı olarak çalışmaya başladım. Son 1 yıldır ise hem market elemanı hem de akaryakıt satış elemanı olarak çalışıyorum" diye konuştu.


  • Çalıştığı iş yerinin Fethiye yolunda olması dolayısıyla çok sayıda yabancı müşterileri olduğunu söyleyen Batı, "İş yerinde ayağımda şalvar, başımda yazma ile çalışıyorum. Görenlere ilginç geliyor. İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum" dedi.

Benzin ve motorindeki indirim oranı belli oldu
EKONOMİ
Benzin ve motorindeki indirim oranı belli oldu


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.