|

Murphy 2 hafta sonra boşandı

ABD'li ünlü film yıldızı Eddie Murphy'nin, 2 hafta önce evlendiği film yapımcısı eşi Tracey Edmund'dan ayrıldığı bildirildi.

Aa
00:00 - 17/01/2008 Perşembe
Güncelleme: 10:35 - 17/01/2008 Perşembe
Yeni Şafak
Murphy 2 hafta sonra boşandı
Murphy 2 hafta sonra boşandı

People magazin dergisinin haberinde, 1 Ocakta, Fransız Polenzyası'na ait, Bora Bora adlı özel bir adada evlenen çiftin, evliliklerini ABD'de yasal hale getirmek için bu ülkede yapmaları gereken töreni yapmamaya karar verdikleri duyuruldu. Dergi, yazılı açıklamada bulunan 46 yaşındaki Murphy ile 40 yaşındaki Edmonds'un, evliliklerini ABD'de yasal hale getirmeyeceklerini ve arkadaş kalmak istediklerini ifade ettiklerini yazdı. Dergide, çiftin yaptıkları ortak yazılı açıklamada

"daha fazla düşündükten ve konuyu tartıştıktan sonra, söz konusu yasal töreni, ilişkimizi daha fazla tanımlamaya gerek olmadığı için yapmamak konusunda ortak karara vardık.

Bora Bora'daki son sembolik birliğimiz, birbirimize karşı manevi seviyede duyduğumuz derin aşk, arkadaşlık ve saygıyı temsil etmekle beraber, arkadaş olarak kalmaya karar verdik" ifadelerine yer verildi. Murphy, 13 yıl evli kaldığı ve 5 çocuk sahibi olduğu eşi Nicole'den 2006 yılında boşanmasının ardından Spice Girls grubundan Melanie Brown'dan bir kız çocuğu sahibi olmuş, ancak doğumdan 4 ay sonra bebeğin babasının kendisi olduğunu resmen kabul etmişti.

17 yıl önce