Koronavirüs Koronavirüsü fırsata çevirmeye çalışan üreticilere baskın

Koronavirüsü fırsata çevirmeye çalışan üreticilere baskın

Sağlık Bakanı Koca, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu ile yaklaşık 5 saat süren toplantının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Birçok konuya açıklık getiren Bakan Koca, koronavirüsü fırsata çevirmek isteyen ve stok yapan üreticilerle de ilgili gerekli hamlelerin yapıldığını, depolara baskın düzenlendiğini açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Fahrettin Koca
Fahrettin Koca

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulunun, Bakanlığın Bilkent Yerleşkesi'nde yaptığı toplantının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Koronavirüsün ülkemizde görülmesinin ardından bu durumu suistimal etmeye kalkan fırsatçılar, vatandaşın ortak şikayet konusuydu.

Depolara baskın düzenlendi

  • Sağlık Bakanı Koca, bu konuyla ilgili de gerekli hamlelerin yapıldığını açıkladı. Fırsatçıların depolarına baskın düzenlendiğini belirten Koca, stok yapan üreticilere bir sözleşme sunulduğunu, anlaşmaya varmaya yanaşmayanlarla ilgili de gerekli tedbirin alınacağını duyurdu.

Koronavirüs tedavisi için Çin’den özel ilaç getirildi: Bugün hastalara uygulandı
GÜNDEM
Koronavirüs tedavisi için Çin’den özel ilaç getirildi: Bugün hastalara uygulandı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.