|

Kelly Brook İstanbul'a geldi

Kelly Brook kendisinin de rol aldığı Axe Apollo'nun yeni kampanyasının tanıtımı için İstanbul''a geldi.

Aa
00:00 - 19/08/2013 Monday
Güncelleme: 11:50 - 19/08/2013 Monday
Yeni Şafak
Kelly Brook İstanbul'a geldi
Kelly Brook İstanbul'a geldi

Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook, Axe Apollo kampanyası kapsamında uzaya gidecek şanslı Türk gencini seçmek üzere İstanbul''a geldi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kelly Brook, çıkışta kendisini bekleyen, otomobil SLS AMG''ye binerek hava alanından ayrıldı.

Ünlü İngiliz oyuncu ve model Kelly Brook, Axe uzay kampanyası kapsamında, biri uzaya gitmek üzere ABD''deki AXE Apollo Uzay Akademisi''ne katılacak üç şanslı Türk gencini seçmek için İstanbul''a geldi. Axe Apollo kampanyasının jürisinde yer alan Kelly Brook, ''İstanbul''a tekrar geldiğim için çok mutluyum. Burası gerçekten harika bir şehir. Axe yine büyük bir hayali gerçeğe dönüştürüyor ve tüm bu süreç çok heyecan verici. İstanbul''a ilk ziyaretimde yoğun ilgi gören uzay kampanyasının dijital çekimlerini tamamlamıştık. Şimdi sıra uzaya gidecek şanslı Türk gencini belirlemeye geldi. Bunun yanı sıra Axe''ın yepyeni sürprizini de sizlerle paylaşacağız.'' şeklinde konuştu.

Basının yoğun ilgisine sempatik tavırlarıyla karşılık veren Kelly Brook, soruları yanıtlamasının ardından çıkışta kendisini bekleyen sürpriz SLS AMG'ye binerek havaalanından ayrıldı. Kelly Brook, İstanbul ziyareti kapsamında hem uzaya gidecek talihli isimleri belirleyecek hem de Axe'ın yeni sürpriz kampanyasını açıklayacağı basın toplantına katılacak.

11 years ago