Spor Ahmet Nur Çebi "Beni gören Alexi soruyor"

Ahmet Nur Çebi: "Beni gören Alex'i soruyor"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Brezilyalı yıldız Alex Teixeira ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi, "Transferler gizli yapılır, transfer bittiği gün açıklanır" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Ahmet Nur Çebi: Beni gören Alexi soruyor
Ahmet Nur Çebi

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi, Bodrum Beşiktaşlılar Derneğinin ilçedeki bir restoranda düzenlediği şampiyonluk kutlama gecesine katıldı.

Başkan Çebi, burada yaptığı konuşmada, transfer sürecine değinerek, "Ben dışarıda dolaşırken yanıma gelen bütün Beşiktaşlı arkadaşlar sadece transfer soruyorlar. Yanıma gelenler 'Alex'ten ne haber?' diyor. Ya arkadaş bir 'nasılsın' de, bir 'günaydın' de. Transferler gizli yapılır, transfer bittiği gün açıklanır. Transferin daha evvel konuşulması kulübümüze zarar verir. Onun için hoşgörü rica ediyorum" diye konuştu.

Alex Teixeira'nın adı uzun zamandır Beşiktaş'ın gündeminde yer alıyor.
Alex Teixeira'nın adı uzun zamandır Beşiktaş'ın gündeminde yer alıyor.

"Şampiyonluklar birlik ve beraberlik olmadan gelmiyor"


Beşiktaş'ın şampiyonluklarından da bahseden Çebi, şöyle konuştu:

  • "Şampiyonluklar birlik ve beraberlik olmadan gelmiyor. Ne hoca, ne futbolcu, ne başkan ne de yönetici. Ancak herkes bir araya geldiğinde bunu başarabilirsiniz. İki kişiyle hiçbir şey olmaz. Kulüp çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu seneki sloganımızla bitiriyorum ve 'şampiyon sensin' diyorum. Seneye de inşallah şampiyon yine sensin. Sen taraftar, sen Beşiktaş'sın."

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Beşiktaş JK (@besiktas)'in paylaştığı bir gönderi

Nihat Kahveci: "Keşke yarın gelse Beşiktaş'a imzayı atsa"
SPOR
Nihat Kahveci: "Keşke yarın gelse Beşiktaş'a imzayı atsa"

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.