Spor Erdal Torunoğlularından Okan Buruk açıklaması "Telefonda bile görüşmedik"

Erdal Torunoğluları'ndan Okan Buruk açıklaması: "Telefonda bile görüşmedik"

Siyah-beyazlı yönetici Erdal Torunoğulları, teknik direktörlük için Okan Buruk'la görüştüğü yönündeki iddiaları yalanladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Erdal Torunoğlularından Okan Buruk açıklaması: Telefonda bile görüşmedik
Okan Buruk son olarak Başakşehir'i çalıştırmıştı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın'la henüz anlaşma sağlanamazken, alternatif olarak Okan Buruk ismi ortaya atıldı. Siyah-beyazlı kulüpten ise konuyla ilgili yalanlama geldi.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, sosyal medya hesabından Okan Buruk ile görüşme yapmadığını ifade etti.

Torunoğulları, "Okan Buruk’la görüştüğüme dair yapılan haberler tamamen gerçeklikten uzak, kasıtlı ve maksadı beni yıpratmaya yöneliktir. Okan Burak ile şimdiye kadar tek bir görüşmem bile olmamıştır. Hatta telefonla bile 1 kere konuşmadık. Yapılan bu haberlerin amacı bellidir" ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi Yeni Şafak’a konuştu: Sergen Hoca'dan vazgeçmeyiz
SPOR
Ahmet Nur Çebi Yeni Şafak’a konuştu: Sergen Hoca'dan vazgeçmeyiz

Abone Ol Google News
Yeşil Adamlar'ın Genel Müdürü Selahattin Albayrak'tan
Ekonomi

Yeşil Adamlar'ın Genel Müdürü Selahattin Albayrak'tan "Atık yönetimi okullarda ders olarak okutulsun" önerisi

Albayrak Grubu şirketlerinden Yeşil Adamlar'ın Genel Müdürü Selahattin Albayrak, çocuklara çöpü yere atmamayı öğretmeden, neyin çöp, neyin geri dönüştürülebilir atık olduğunun öğretilmesinin daha önemli olduğunu belirterek, "Atık yönetimi, tüm alanlarıyla okuma yazmayı öğrenmek gibi en azından bir seçmeli ders olarak okullarda verilebilir." dedi.
AK Parti Patnos ilçe binasına saldırı hazırlığındaki 4 kişi yakalandı
Gündem

AK Parti Patnos ilçe binasına saldırı hazırlığındaki 4 kişi yakalandı

Ağrı’nın Patnos ilçesinde, AK Parti İlçe Teşkilatı’na saldırı hazırlığındaki dört kişi, molotofkokteyli vb. suç aletleriyle birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Saldırı girişimine ilişkin bir mesaj paylaşan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, "Unutmayalım ki İzmir’i yakanlarla Patnos’u yakanlar aynı merkez tarafından yönetilen Türkiye düşmanı terör örgütleri ve maşalarıdır" dedi.
Yol kenarlarının yeşillendirilmesiyle 1 milyon ton emisyon azaltımı sağlandı
Ekonomi

Yol kenarlarının yeşillendirilmesiyle 1 milyon ton emisyon azaltımı sağlandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğü'nce yol kenarlarında gerçekleştirilen

ekolojik geçişler, gürültü haritalama, ağaçlandırma ve peyzaj gibi çalışmalarla, son 19 yılda 1 milyon ton emisyon azaltımı sağlandı. Bu kapsamda yaklaşık 73 milyon fidan dikildi. Devam eden çalışmalarla birlikte, karbon emisyonunda 2023 yılı için yıllık 451 bin 141 ton azalma öngörülüyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.