|

Fenerbahçe'nin gizli planı Abdullah Avcı

Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, sarı-lacivertlilerin teknik direktör olarak asıl hedefinin Abdullah Avcı olduğunu söyledi.

Yeni Şafak
14:37 - 1/11/2018 Perşembe
Güncelleme: 15:00 - 1/11/2018 Perşembe
Diğer
Abdullah Avcı yönetimindeki Başakşehir 10 haftada topladığı 21 puanla zirvede yer alıyor.
Abdullah Avcı yönetimindeki Başakşehir 10 haftada topladığı 21 puanla zirvede yer alıyor.

Cocu'nun gönderilmesinin ardından Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün kim olacağı merak konusu olurken dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Milliyet'in Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, sarı-lacivertli ekibin temel amacının gelecek sezon Abdullah Avcı'yı takımın başına getirmek olduğunu belirtti. Aldığı bilgiyi paylaşan Ok'un açıklamaları şöyle;

  • "Abdullah Avcı ismini duydum. Mehmet Demirkol da söyledi. Teyide muhtaç olduğunu düşünüyorum. Blanc'la Comolli'nin yüz yüze görüştüğünü biliyorum. Birkaç araştırma yaptım. Aldığım bilgi; bu seneyi bir şekilde geçirebilmek, sonuç alınamıyorsa gelecek sezon Abdullah Avcı'yı takımın başına getirmek. Önümüzdeki seneyi Abdullah Avcı'yı getirebilmek. Abdullah Avcı ile ilgili gelecek sezon bir plan olduğunu biliyorum. Gelirse Abdullah Avcı ekibiyle gelir. Böyle bir hayal var. Blanc PSG'den 5 milyon euro alıyor. Şu anki tabloda bir kriz var."
#Mehmet Demirkol
#Fenerbahçe
6 yıl önce