|

Obradovic: Bizim için çok önemliydi

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zjelko Obradoviç, 98-54 kazandıkları Olin Edirne maçına ilişkin, "Birinci saniyeden son saniyeye kadar çok ciddi oynadık. Bu, bizim için bu çok önemli" dedi.

Aa
00:00 - 3/10/2013 الخميس
Güncelleme: 00:02 - 4/10/2013 الجمعة
Yeni Şafak
Obradovic: Bizim için çok önemliydi
Obradovic: Bizim için çok önemliydi

Obradoviç, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, karşılaşmaya 3 önemli oyuncusundan yoksun çıkan Olin Edirne'nin bu durumdan olumsuz etkilendiğini söyledi.

Oyuncularına ne olursa olsun önce kendilerine, sonra rakiplerine saygı duymalarını öğretmeye çalıştığını belirten Obradoviç,
şöyle konuştu:

"Birinci saniyeden son saniyeye kadar çok ciddi oynadık. Bu, bizim için bu çok önemli. Bunu iyi oturtmamız lazım. Her maçta başından sonuna kadar her rakibe karşı ciddi oynamamız gerekiyor. Bütün oyuncularımı gösterdikleri performans için tebrik ediyorum. Beni en mutlu eden şey de bir antrenör olarak 12 oyuncuma birden süre verebilmekti."

Olin Edirne Başantrenörü Cem Akdağ da 3 oyuncunun eksik olduğu maçta, Darius Washington'un da ikinci devre sakatlandıktan sonra oyundan çıkmak zorunda kaldığını dile getirdi.

Sakat oyuncuların bir an önce iyileşmesini dileyen Akdağ,
şunları kaydetti:

"Önümüzdeki hafta lig başlıyor. Umarım Darius'un dizinde önemli bir şey yoktur. Sakatlarımız iyileşmiş bir şekilde lige başlamak istiyoruz. Bizim için yeni bir sayfa açılıyor. Zorlu bir lig. Umarım başarılı oluruz. Christos ve Barış'ın hafif sakatlıkları var. Onları bu maçta zorlamadık herhangi bir sorun çıkmasın diye. Maalesef Darius'ta da böyle bir sorun çıktı. Umarım o da 2-3 gün içinde iyileşir."


٪d سنوات قبل