TeknolojiHızlı ve Öfkeli serisine özel Xbox One S

Hızlı ve Öfkeli serisine özel Xbox One S

Efsane seri Hızlı ve Öfkeli’nin ilk filminde Paul Walker’ın kullandığı 1995 model yeşil Mitsubishi Eclipse ile aynı tasarıma sahip Xbox One S açık arttırma ile satılacak.

Haber MerkeziYeni Şafak
Paul Walker'ın ilk Hızlı ve Öfkeli filminde kullandığı Mitsubishi Eclipse
Paul Walker'ın ilk Hızlı ve Öfkeli filminde kullandığı Mitsubishi Eclipse

Hızlı ve Öfkeli serisi ile tanıdığımız Paul Walker’ı ilk filmdeki yeşil Mitsubishi Eclipse’i ile hatırlıyoruz. Bir trafik kazasında hayatını kaybeden aktörü anmak ve kurduğu kuruma destek vermek için tasarlanan özel bir Xbox One S, dünya çapında açık arttırma ile satılacak. Serinin diğer başrol oyuncusu ve Paul Walker’ın yakın arkadaşı olan Vin Diesel açık arttırmaya sunulacak olan konsolun fotoğrafını kendi hesabından paylaştı.

So proud of Cody Walker... This custom made Xbox 1S will be auctioned on Oct 1st, at Game4Paul3. #ROWWVin Diesel (@vindiesel)'in paylaştığı bir gönderi (25 Eyl 2017, 00:25 PDT)

Xbox One S özel tasarımı Hızlı ve Öfkeli serisinde Paul Walker’ın ilk otomobili olan 1995 Mitsubishi Eclipse arabasını andıracak şekilde tasarlandı. 1 Ekimde açık arttırmaya sunulması beklenen Xbox One S’ten elde edilecek gelir, Paul Walker’ın kardeşi Cody Walker’ın başında bulunduğu Reach Out World Wide (ROWW) kurumuna bağışlanacak. 2010 yılında kurulan ROWW ülkemizdeki AKUT benzeri bir kuruluş.

Paul Walker'ın ilk Hızlı ve Öfkeli filminde kullandığı Mitsubishi Eclipse

Kardeşinin ölümünün ardından 2014 yılında Finansal destek için ROWW’a katıldı. Cody Walker, ‘’Öncelikle ailem ve ben bu zor zamanlarda verilen destek için minnettarız. Çünkü ROWW ekibinin özverisi, çalışmaları ve sizlerin desteği sayesinde kardeşimin mirası devam ediyor’’ dedi.

'Muhammed'in ordusu geri döndü'
Dünya

'Muhammed'in ordusu geri döndü'

TVNET Özel Yayını'nda Çanakkale Zaferi ve Afrin'in teröristlerden temizlenmesini değerlendiren ASSAM Güvenlik Uzmanı Ersan Ergür, "Bu ordu, Mescid-i Aksa'da, Mekke'de, Medine'de peygamberlik sancaktarlığını yaptı. Mehmetçik bu bölgelerden çekildikten sonra, Müslümanların kanadı kırılmış ve Kudüs'e ve Mescid-i Aksa'ya namahrem eli değimiştir. İşte bugün 18 Mart'ta Afrin'in alınmasıyla, şu sloganı rahatlıkla söyleyebilirim ki, 'Gidin emperyalistlere söyleyin ki, Muhammed'in ordusu geri döndü.." ifadelerini kullandı.
Başakşehir'den dikkati çeken galibiyet paylaşımı
Spor

Başakşehir'den dikkati çeken galibiyet paylaşımı

Başakşehir, Beşiktaş'ı 30 dakika 10 kişi oynadığı mücadelenin sonunda 1-0 mağlup etti. Mücadele sonunda İstanbul temsilcisi dikkati çeken bir paylaşımda bulundu.
Nihat Kahveci: Beşiktaş tarihinde var mıdır?
Spor

Nihat Kahveci: Beşiktaş tarihinde var mıdır?

Beşiktaş'ın eski oyuncularından Nihat Kahveci, siyah-beyazlıların Başakşehir maçındaki performansını sert bir dille eleştirdi.
'Özgür Suriye Ordusu'nda büyük değişim yaşandı'
Dünya

'Özgür Suriye Ordusu'nda büyük değişim yaşandı'

TVNET ekranları, Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümünün tüm yönlerini gün boyunca sürecek özel yayınla izleyicilerine aktarmaya devam ediyor. Gazeteci Mete Sohtaoğlu, Afrin operasyonun önemli bir parçası olan Özgür Suriye Ordusu ile ilgili "Bazı kesimlerce küçümsenen ya da askeri tecrübe bakımından tecrübesi olmadığı iddia edilen Özgür Suriye Ordusu'nun özgüveninin geriye geldiğini görüyoruz. Çatışmaların başladığı dönem itibariyle, daha önceki ÖSO birlikleriyle, mevcut ÖSO birlikleri arasında ciddi farklılıklar var" dedi.
Başakşehir-Beşiktaş maçına sürpriz misafirler
Spor

Başakşehir-Beşiktaş maçına sürpriz misafirler

Beşiktaş'ın Başakşehir'e konuk olduğu karşılaşmada tribünlerde bulunan 2 isim dikkati çekti. Bunun sebebi tribünlerdeki isimlerin Galatasaray'ın eski teknik direktörü Igor Tudor ve yardımcısı Ayhan Akman olmasıydı.