Teknoloji Samsung Galaxy S10 alanlara Galaxy Buds ücretsiz olabilir

Samsung Galaxy S10 alanlara Galaxy Buds ücretsiz olabilir

Samsung’un yeni akıllı telefonlarıyla beraber tanıtacağı kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds, ücretsiz olabilir. Ancak 20 Şubat tarihinde tanıtılacak olan Galaxy Buds’a ücretsiz sahip olmanın bir şartı var.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Galaxy Buds'ın sızdırılan görseli.
Galaxy Buds'ın sızdırılan görseli.

Samsung, bu sene Mobil Dünya Kongresi'nden birkaç gün önce San Francisco'da düzenleyeceği Unpacked etkinliği ile yeni modellerini tanıtacak. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus'ın ilgi odağı olacağı tanıtımda, ayrıca yeni Galaxy Watch Active akıllı saat ve Galaxy Buds kablosuz kulaklıkların da tanıtılacağı düşünülüyor. Yeni gelen bilgiler ise, Galaxy Buds ile ilgili.

Rusya kaynaklı bir sitede ortaya çıkan Galaxy S10 sayfasının kodlarına göre, Galaxy Buds ücretsiz olarak verilecek. Yazılana göre, Galaxy S10 ön siparişi veren kullanıcılar, Galaxy Buds kulaklıklara yanında hediye olarak sahip olabilecekler. Elbette sınırlı bir süre için.

Kodlar arasında bunun da ipucu bulunuyor. Yine yazılanlara göre Galaxy S10 & Galaxy Buds bundle kampanyası 20 Şubat ile 7 Mart arasında geçerli olacak. Daha önce ortaya çıkan bir başka rapora göre ise, Galaxy Buds 8 Mart itibariyle satışa çıkacak.

Elbette ücretsiz Galaxy Buds kampanyası dünya genelinde geçerli olmayabilir. Samsung, farklı pazarlara farklı kampanyalar hazırlıyor. Görünen o ki, Rusya'da bu sene Galaxy S10 ve Galaxy Buds kampanyası olacak. Ancak benzer bir kampanya ülkemiz için olur mu, bu şimdilik belli değil.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.