|

Filmlerden Seçmeler

00:00 - 25/08/2006 Cuma
Güncelleme: 23:01 - 24/08/2006 Perşembe
Yeni Şafak
Filmlerden Seçmeler
Filmlerden Seçmeler
60 Saniye

Eski bir araba hırsızı olan Randall Raines, altı yıllık aradan sonra kendisi gibi araba hırsızlığı yapan kardeşi Kip'in, aldığı işi eline yüzüne bulaştırmasıyla tekrar hırsızık yapar. Randall, önündeki üç günlük sürede tam 50 araba çalmak zorundadır.

Orj. Adı: Gone in 60 Seconds Yön: Dominic Sena Oyn: Nicolas Cage, Angelina Jolie, Giovanni Ribisi, Robert Duvall Will Patton

ATV / 20.30

Kemik Koleksiyoncusu

Adli tıp uzmanı dedektif Lincoln, felç olarak yatağa mahkum olmuştur. Bu arada New York'lu işadamı bir cinayete kurban gider. Amelia, cesedin bir resmini çekmeyi başarmıştır, Lincoln ve Amelia dava üzerinde çalışmaya başlar.

Orj. Adı: Bone Collector, Yön: Philip Noyce Oyn: Denzel Washington, Angelina Jolie, Queen Latifah, Michael Rooker

KANAL 7 / 21.45

Felicia'nın Yolculuğu

İrlanda'nın yaşayan Felicia, sevgilisi Johnny'den hamile kalır. Genç adam, iş bulmak için İngiltere'ye gider. Oralarda barınamayacağını anlayan Felicia, yollara düşer. Gittiği yerde tanıştığı Joseph Ambrose Hilditch'le arasında yakınlaşma olur.

Orj. Adı: Felicia's Journey Yön: Atom Egoyan Oyn: Bob Hoskins, Arsinee Khanjian, Elaine Cassidy, Peter McDonald

TV 8 / 23.00

Smoochy' ye Ölüm

Çocuk şovu sunucusu Randolph, yaptığı bir hata sonucu işini kaybeder ve tüm dünyası altüst olur. Onun yerini kibirli, dürüst, sıkıcı Gergedan Smoochy alır. Randolph'un artık tek amacı gergedanın ayağını kaydırıp eski işini geri almaktır.

Orijinal Adı: Death To Smoochy Yön : Danny De Vıto Oyn : Robın Wılıams, Edward Norton, Catherıne Keener

SHOW / 23.45

İlk Korku

Chicago da güçlü ve başarılı bir avukat olan Martin Vail beş parasız genç bir adamın başpiskoposu öldürmekle suçlandığını duyar duymaz davanın üstüne atlar. Fakat avukat bu adamın onu değer yargıları ve kazanma hırsıyla yüzyüze getireceğinden habersizdir.

Orijinal Adı: Primal Fear Yön: Gregory Hoblit Oyn: Richard Gere, Laura Linney

STAR / 00.00
18 yıl önce