Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom
Devlet memurlarının TikTok sevdası
01:21
Gündem
Devlet memurlarının TikTok sevdası
Türkiye'de son dönemde ahlaki değerlerin içini boşaltmakla eleştirilen sosyal paylaşım uygulaması TikTok, kamu personelleri tarafından da yaygın olarak kullanılıyor. Kamu kurumları içerisinde 15 saniyelik kısa videolu paylaşımlar, devletin itibarına zarar veriyor.
Polis otosuna makas atan maganda yakalandı
00:37
Gündem
Polis otosuna makas atan maganda yakalandı
İstanbul'da E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu'nda çeşitli mevkilerde lüks otomobilli bir maganda, trafikteki onlarca aracın arasında defalarca makas atarak trafiği tehlikeye düşürdü. Gördüğü polis otosuna, 'Buna da makas atayım mı' diyen maganda yakalandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜMOSANın ürettiği PUSATı inceledi
00:42
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜMOSANın ürettiği PUSATı inceledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, #IDEF19 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nın açılışına katıldı. Törenden sonra TÜMOSAN standını ziyaret eden Erdoğan, TÜMOSAN tarafından tamamen özgün geliştirilen PUSAT 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Aracı (TTZA) inceledi. Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Albayrak, PUSAT hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgi verdi.
Bugün Burada Yanıbaşındayız
03:39
Gündem
Bugün Burada Yanıbaşındayız
31 Mart'ta sandık başına gidecek Türkiye halkı bütün gayreti ile yorulmadan bıkmadan sadece hizmet amacıyla Hak ve halk için koşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a sesleniyor; 'Sesin kısılmasın, kalbin daralmasın, gönlün kararmasın. Rüzgarla eğilmez, fırtınayla savrulmaz, kumla yok olmayız. Sen devam et, bugün, yarın, daima...'

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.