Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom

Video Galerisi

Kim bu Conolar?
03:29
Gündem
Kim bu Conolar?
Geçtiğimiz günlerde Adana polisi Cono aşiretine filmleri aratmayan bir operasyon düzenledi. Polis daha önce de aralarına; simitçi, elektrikçi, dilenci kılığında sızmıştı. Kim bu Conolar? Bir aşiret mi yoksa suç örgütü mü?
Asparagas: Dünyanın Yalanı
04:19
Gündem
Asparagas: Dünyanın Yalanı
Yalanlarla başlayan savaşlar, yalanlar üzerine kurulan devletler, 'ülkelerin iç işlerine karışmıyoruz' deyip aksini yapanlar, 'insan haklarına saygı' çığırtkanlığı yapıp sömürdükleri ülkelerde insanları köleleştirenler, basın özgürlüğü söylemleriyle başka ülkelere ahkam kesip, basın kendini eleştirdiğinde sistematik kışkırtma, tehdit ve baskıları artıranlar... İnsan hakları evrensel beyannamesi ile bile yalanların arkasına sığınan, işgal ve ambargo uygulayanlar olmadı mı? Dünyanın 'sözde' güçleri yalanla işgal ediyor, yine yalanla kan döküp, sömürüyor. Yeni Şafak'tan acı gerçekleri örtmek için tasarlanmış yalanları ipe seren yepyeni bir dizi: Asparagas.
Emrah neden serbest?
05:42
Gündem
Emrah neden serbest?
Behzat Ç.nin yazarı Emrah Serbes hapishaneden 3 yıl sonra çıktı. Alkollü bir şekilde aşırı hız yaparken bir aileyi yok eden Serbes'in tahliye edilmesi kafalarda soru işaretine yol açtı.
Türkiyenin kadınları
00:59
Gündem
Türkiyenin kadınları
2021 yılında Türkiye'nin kadınları profilinde 38 milyon 820 bin 838 kadın okuma yazma biliyorken 2 bakan ve 29 kaymakam dahil, kadınlar her alanda görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde cesaret ve merhametin simgesi Diyarbakır anneleri ise unutulmamalı. Türkiye'nin kadınları her zaman ve koşulda tüm zorlukların üstesinden gelmeyi başarıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.