Video Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna Allah şifa versin
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna: Allah şifa versin
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Allah şifa versin
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, anayasanın ilk dört maddesinin değiştirilmesi gerektiğini söylediğini 'Erdoğan'ın rapor alması gerek' diyerek inkar eden Kılıçdaroğlu'na cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Dünkü grup konuşmamızda CHP Genel Başkanı'nın yeni anayasa ile ilgili tutarsızlıklarını anlatmıştım. Kılıçdaroğlu bu durumdan çok alınmış, bir sağlık kuruluşundan rapor almam gerektiğini söylemiş. Aramızda doktor arkadaşlar varsa bu ruh halinin neye işaret ettiğini gayet iyi bileceklerdir. Ortada hem CHP hem de ülke siyaseti açısından acilen müdahale edilmesi gereken vahim bir durum olduğu da ortadadır. Bize düşen Allah şifa versin deyip kendi işimize bakmaktır.' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.