Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom

Video Galerisi

TOGGdan yeni video: Sona yaklaştıkça heyecanımız artıyor
00:56
Ekonomi
TOGGdan yeni video: Sona yaklaştıkça heyecanımız artıyor
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, sosyal medya hesabından yeni bir video paylaştı. 'Bizi izlemeye devam edin!' notuyla paylaşılan videoda 'TOGG Gemlik tesisimizin inşaatında sona yaklaştıkça heyecanımız artıyor. Boya, gövde, montaj tesislerimiz ve araç test pisti inşasıyla birlikte altyapı çalışmalarımız, tüm hızıyla planlarımız doğrultusunda devam ediyor' ifadeleri kullanıldı.
İstanbul kanatlarımın altında…
Ekonomi
İstanbul kanatlarımın altında…
BAYKAR Savunma, resmi sosyal medya hesabından TB2'ye ait yeni bir video yayınladı. AKINCI'nın gözünden çekilen görüntülerin paylaşıldığı videoda 'İstanbul kanatlarımın altında…' ifadesi kullanıldı.
İstanbul Boğazından geçen Yavuz sondaj gemisi Karadeniz’e doğru yola çıktı
00:35
Ekonomi
İstanbul Boğazından geçen Yavuz sondaj gemisi Karadeniz’e doğru yola çıktı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Yavuz sondaj gemisinin Karadeniz'e doğru yola çıktığını bildirdi. Bakan Dönmez sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 'Yavuz, dünyanın en güzel boğazından geçerek Karadeniz'in maviliklerine doğru ilerliyor. Yolun açık olsun' ifadelerine yer verdi.
Son 10 yıldır böylesi görülmedi
02:09
Ekonomi
Son 10 yıldır böylesi görülmedi
Türkiye ekonomisi ikinci çeyrek yüzde 21,7'lik rekor bir büyüme oranına erişti. Verilere bakıldığında ise rekor büyümeyi sanayi sektörünün sırtladığı görüldü. İkinci çeyrekte sanayide yüzde 40'ın üzerinde artış yaşanırken dikkat çeken bir detay ise gözlerden kaçmadı. Pandemi sonrası ortaya çıkan talebi karşılamak için firmalar kapasite artışına giderken makine ve teçhizat yatırımları ise 2010 yılında olduğu gibi üç çeyrektir peş peşe artış gösterdi. Uzmanlar ise bu tabloyu büyümedeki ivmenin üçüncü çeyrekte de devam edeceğinin işareti olarak yorumluyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.