Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom

Video Galerisi

Kızılayın bağış kampanyasına Yıldız Holding Başkanı Murat Ülkerden 200 bin koli destek
00:52
Gündem
Kızılayın bağış kampanyasına Yıldız Holding Başkanı Murat Ülkerden 200 bin koli destek
Kızılay için bağış kampanyasının düzenlendiği canlı yayında Genel Başkan Kerem Kınık, Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker'in 200 bin kolilik yardımda bulunduğunu duyurdu. Kınık 'Türkiye'nin en zengin insanı. Sevgili Murat Ülker, 200 bin adet çocuk kolisi bize bağışladı. Allah kabul etsin' ifadelerini kullandı.
Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12nci yıl dönümünde anılıyor
00:59
Gündem
Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12nci yıl dönümünde anılıyor
Kahramanmaraş'ta 25 Mart 2009 yılında helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12'nci yıl dönümünde anılıyor.Çok genç yaşta siyasete atılan, darbe döneminde yaşadıklarına rağmen devletine küsmeyen, her dönem millet iradesinin yanında yer alan duruşuyla dikkati çeken Muhsin Yazıcıoğlu'nun, vefatının üzerinden 12 yıl geçti. Ölümünün ardından Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismi Sivas başta olmak üzere Anadolu'nun birçok şehri ile Pakistan gibi dost ve kardeş ülkelerde cami, cadde, park, okul ve vakıflara verilerek yaşatılıyor. Vatan ve millet sevgisiyle, ilkeli duruşuyla Türk siyasi hayatında iz bırakan liderlerden biri olan Muhsin Yazıcıoğlu, siyasetçi kimliğinin yanı sıra şiire tutkusuyla da biliniyordu.
Huzuru diktiği bin ağaçta buldu
00:58
Gündem
Huzuru diktiği bin ağaçta buldu
İstanbul'da uzun yıllar direksiyon sallayan ve yaklaşık 10 yıl önce döndüğü memleketi Mardin'de atıl durumdaki araziye toplamda bine ulaşan meyve ağaçları diken 60 yaşındaki Mehmet Albayrak, aradığı huzura kavuştu. Ektiği ağaçların meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacağını kaydeden Albayrak, 'Kiminin zevki gezmek. Benim zevkim de bahçedir. 280 kiraz ağacı var. Birçok ceviz ağacı, nar, hurma, badem, incir, zeytin ağacı var. Hala da devam ediyorum. Geçen sene bir tona yakın zeytin topladım. Yavaş yavaş bütün meyvelerden hasat alacağım.' ifadelerini kullandı.
Yabancı turistlerden Cumhurbaşkanı Erdoğana övgü dolu sözler: O benim kahramanım, o benim Erdom
02:20
Gündem
Yabancı turistlerden Cumhurbaşkanı Erdoğana övgü dolu sözler: O benim kahramanım, o benim Erdom
Beyoğlu Belediyesi, yabancı turistlerle gerçekleştirilen röportajda 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tanıyor musunuz?' sorusunu yöneltti. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak, 'Beyoğlu'nu gezen yabancı turistlere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı sorduk. Birbirinden güzel cevaplar aldık. Merak edenler videoya...' notunu düştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tanıdıklarını söyleyen turistler, 'Aslında o benim kahramanım, o benim Erdo'm', 'Bence bir lider olarak güçlü bir karaktere sahip', 'O harika bir iş çıkarıyor, her yer çok güzel, insanlar güzel', 'Onun liderlik tarzını seviyorum' dedi. Yabancı turistler 'Ülkenizdeki insanlar onun hakkında ne düşünüyor?' sorusuna ise, 'Keşke bizim başkanımız olsaydı', 'Eğer benim başkanım onun gibi olsaydı Nijerya harika bir ülke olurdu', 'Ülkemde o çok ünlü, onu seviyorlar' yanıtlarını verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.