İçişleri Bakanı Soylu güvenlik güçlerinin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ramazan Bayramı'nın ilk saatlerinde Hakkari'deki yol kontrol noktalarında incelemede bulundu, güvenlik güçlerinin bayramını kutladı.

Haber Merkezi AA
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari'de yol kontrol noktalarında incelemelerde bulundu. Güvenlik personeliyle bayramlaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'taki temaslarının ardından Hakkari'ye geçti.

Bakan Soylu, beraberindeki İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Hakkari Valisi İdris Akbıyık'la Yüksekova ve Şemdinli kara yollarındaki polis ve jandarma kontrol noktalarında incelemede bulundu.

Burada görev yapan jandarma özel harekat, jandarma komando, polis özel harekat ve güvenlik korucularıyla görüşen Bakan Soylu, güvenlik güçlerinin bayramını kutladı.

FOTOĞRAF 14
Bakan Soylu Şırnak'ta güvenlik güçlerine seslendi: PKK'yı tarihe gömen nesil olarak adlandırılacaksınız​
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta, komando, polis ve güvenlik korucularıyla iftar programında bir araya geldi. Bakan Soylu burada yaptığı konuşmada "Hiçbir terör örgütü dünyada devlet kurmuş değildir. Onların sonu yok olmaktır ve yok edeceğiz. Onları yok etme madalyası sizin boynunuza takılacaktır." dedi.