Trabzon'da CHP otobüsüne taş atılmıştı! Valilikten açıklama: Olayın siyasi bir yönü yok

Trabzon'da dün CHP'nin miting otobüsüne taş atılmıştı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Trabzon Valiliği, olayla ilgili bir kişinin ifadesine başvurulduğunu bildirdi. Valilikten yapılan açıklamada şahsın taşı yüksek sesten rahatsız olduğu gerekçesiyle attığı, olayın siyasi bir yönünün olmadığı ve bu gerekçeyle de CHP il yönetiminin şahıstan şikayetçi olmadığı belirtildi.

Trabzon'da CHP'nin miting otobüsüne taş atıldı.

Trabzon Valiliği, Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) miting otobüsüne taş atılmasıyla ilgili bir kişinin ifadesine başvurulduğunu bildirdi.

Valilikten, bazı basın yayın organlarında yer alan "Trabzon'da CHP'nin otobüsüne taşlı saldırı" başlıklı haberlere ilişkin açıklama yapıldı.

"Taşı yüksek sesten rahatsız olduğu için attı"

"İfadesine başvurulan şahıs, taşı, otobüsten gelen yüksek sesten rahatsız olduğu için attığını, fiilinin siyasi bir nedeni bulunmadığını ifade etmiş olup, sonrasında serbest bırakılmıştır. Konu ile ilgili CHP İl Yönetimine sorulduğunda, olaydan haberleri olduğunu ve olayın siyasi bir yönü olmadığı için şikayetçi olmadıklarını söylemişler, olay hakkında bugüne kadar da herhangi bir müracaat vuku bulmamıştır."

GÜNDEM
CHP'de Burcu Köksal'dan sonra yeni kaosun adı Ahmet Akın: CHP Balıkesir adayı DEM'e ateş püskürdü

GÜNDEM
CHP'deki skandal Yunanistan'da da gündem oldu: Para videosu İmamoğlu'nu yaktı

GÜNDEM
CHP'den İmamoğlu'nun para kulelerine akılalmaz savunma: Parayı ne kadar değersizleştirmişler ona bakmak lazım

GÜNDEM
CHP'deki 'para kulesi' skandalı: Bu kez de kara para sayan adamları İmamoğlu'nu sattı