Şehit Eren Bülbül'ün o paylaşımının üzerinden 5 yıl geçti: Binlerce kişi yeniden 'İyi ki varsın Eren' dedi

Beş yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken teröristler tarafından açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül'ün, sosyal medya hesabından 24 Haziran 2017’de yaptığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımı, yıl dönümünde yeniden sosyal medyanın gündemi oldu. Sosyal medyada binlerce kişi yeniden 'İyi ki varsın Eren' dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Şehit Eren Bülbül paylaşımına, "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" notunu düşmüştü.

Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de terör örgütü PKK mensuplarının erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateş sırasında, Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit olan Eren Bülbül’ün vefat etmesinin üzerinden 5 yıl geçti.

ŞEHİT EREN BÜLBÜL UNUTULMADI

Sosyal medya hesabından 24 Haziran 2017’de yaptığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımı ortaya çıkmasıyla Türkiye’yi hüzne boğan Eren Bülbül, o paylaşımın yıl dönümünde yeniden sosyal medyanın gündemi oldu.

Sosyal medya kullanıcıları, Eren Bülbül'ün o sözlerini 'İyi ki varsın Eren' notuyla paylaştı.

HAYAT
Şehit Eren Bülbül'ün annesi: Harçlığı olmadığı için bana ormandan çiçek toplardı

FOTOĞRAF 17
Şehit Eren Bülbül’ün annesi filmdeki en duygulandığı sahneyi anlattı: O an hayattan koptum
Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de teröristlerin şehit ettiği Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan filmin galasına katılan anne Ayşe Bülbül, film hakkındaki izlenimlerini paylaştı. Anne Bülbül, "Ben orda ne olduğunu anlamadım, hayattan koptum, ben orada Eren'i gerçekten gördüm" diyerek filmde en etkilendiği sahneyi anlattı.