Alparslan Büyük Selçuklu 57. Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun 56. bölümü dün akşam yayınlandı. Her hafta Pazartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanan dizinin yeni bölümünde Bütün gücüyle Ani seferine hazırlanan Alparslan’ın Merdan’ın ihanetinden haberdar olması işleri zorlaştırır ve Alparslan, Merdan’ın hükmünü verir. Alparslan, Merdan’ı öldürecek mi, yoksa onu sürgün edip artık ayağına dolanmasına izin vermeyecek mi? Kavurd kardeşi ve oğlu arasındaki bu mücadelede nasıl saf tutacak? Alparslan Büyük Selçuklu 56. bölümü TRT linkiyle tek parça full izlemek ve 57. bölüm fragmanına bakmak için haberimize göz atabilirsiniz.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Alparslan Büyük Selçuklu 56. Bölüm Tek Parça FULL (TRT İZLE)

TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümüyle dün akşam izleyici karşısına çıktı. Dizinin 56. bölümünde Gürcistan krallığı tahtına Bagrat’tan sonra Liparitler oturmak istemektedir, ancak Alparslan Bagrat’ın kardeşi Dimitri’nin tahtına oturtarak Gürcistan’ı Ani seferi öncesinde kontrolü altına almak ister. Alparslan bu emelini gerçekleştirebilecek mi, Gürcistan’ın yeni kralı kim olacak? Alparslan Büyük Selçuklu son bölümü izlemek, özetine ve fragmanına ulaşmak için haberimize göz atabilirsiniz.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 56. BÖLÜM ÖZETİ

Leon’un kendilerini engellemek için diktiği büyük duvarı patlatarak Ani yolundaki en büyük engeli aşan Alparslan’ı durduracak bir güç kalmamıştır. Bütün gücüyle Ani seferine hazırlanan Alparslan’ın Merdan’ın ihanetinden haberdar olması işleri zorlaştırır ve Alparslan, Merdan’ın hükmünü verir. Alparslan, Merdan’ı öldürecek mi, yoksa onu sürgün edip artık ayağına dolanmasına izin vermeyecek mi? Kavurd kardeşi ve oğlu arasındaki bu mücadelede nasıl saf tutacak? Siyasetine devam edip kardeşinden yana mı olacak, yoksa oğlunu koruyacak mı?

Gürcistan krallığı tahtına Bagrat’tan sonra Liparitler oturmak istemektedir, ancak Alparslan Bagrat’ın kardeşi Dimitri’nin tahtına oturtarak Gürcistan’ı Ani seferi öncesinde kontrolü altına almak ister. Alparslan bu emelini gerçekleştirebilecek mi, Gürcistan’ın yeni kralı kim olacak?

Büyük duvarın yıkılmasıyla şok yaşayan Leon, Ani’nin müdafaasıyla ilgili başka planlar kurmaktadır. Bunlardan en önemlisi Avar üzerine kurduğu plandır. Avar’ı mankurtlaştıran Leon, onu Alparslan’ın üstüne salacak ve Avar’ın Alparslan’ı öldürmesini bekleyecektir. Avar, Alparslan’ı öldürecek mi, yoksa kendine gelip Leon’un oyununu bozacak mı?

Seferiye ise galeyana gelen Hristiyan halkı sakinleştirmek için Piskopos’un kendine gelmesini beklemekte, onu her ne pahasına olursa olsun koruma derdindedir. Onun konuşması halkı sakinleştirecektir. Seferiye iç huzuru sağlayabilecek mi, yoksa yeni bir oyunla karşı karşıya mı kalacak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 56. BÖLÜM TEK PARÇA FULL

Alparslan Büyük Selçuklu 56. bölümü tek parça full izlemek için TIKLAYIN.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 57. BÖLÜM FRAGMANI


https://www.youtube.com/embed/Gd1RvW7iksQ


ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 56. Bölüm Fragmanı