255 kaymakamın ataması gerçekleştirildi: Karar Resmi Gazete’de yayımlandı!

Yeni kaymakam atamaları gerçekleştirildi. Vali yardımcıları ve kaymakamlara ilişkin atamalar Resmi Gazetede yer aldı. 255 kaymakamın ataması gerçekleştirildi. Ankara'da 6 vali yardımcısı ve 9 kaymakam, İstanbul'da 6 vali yardımcısı ve 14 kaymakam, İzmir'de 5 vali yardımcısı ve 5 kaymakamın ataması yapıldı. Peki hangi ilçelerin kaymakamlarım değişti? İşte kaymakam atamaları liste.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Resmi Gazete kaymakam atamaları

Resmi Gazete kaymakam atamaları yayımlandı. Kaymakam atamaları ile ilgili karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı kararına göre, birçok kaymakam ve vali yardımcısının görev yerleri değiştirildi. Kaymakamlar kararnamesindeki atama kararları ise merak ediliyor. Peki Hangi ilçelerin kaymakamlarım değişti? İşte kaymakam atamaları ile ilgili liste

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy görev yeri değiştirilerek Kocaeli Valisi Yardımcısı olarak atanırken, yerine Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya getirildi. Harun Kaya da Ankara Vali Yardımcılığı'na atandı. Ortaca Kaymakamı Meral Uçar, Aydın Vali Yardımcısı olarak atandı. Ortaca'ya ise Suruç Kaymakamı Kenan Aktaş getirildi.

Resmi Gazete kaymakam atamaları listesi


Resmi Gazete atamaları: 491 mülki idare amirin yeri değişti, 72 general ve albay yeni görev yerlerine atandı!