3-13 Mart'taki Süper Lig maçları şifresiz yayınlanacak

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Omuz Omuza Kampanyası'nda Süper Lig maçları ile ilgili binleri ilgilendiren haberi verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3-13 Mart tarihlerinde oynanacak Spor Toto Süper Lig maçlarının şifresiz yayınlanacağını söyledi. Peki, ücretsiz Süper Lig maçları nasıl izlenecek, hangi kanalda yayınlanacak?

Haber Merkezi Yeni Şafak
Süper lig maçları

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, depremzedelere yardım amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu iş birliği ile organize edilen "Omuz Omuza" dayanışma ve yardımlaşma gecesine canlı bağlanarak 3-13 Mart tarihleri arasında tüm lig maçlarının şifresiz olarak yayınlanacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, millet olarak zor günlerden geçtiklerini anlatarak, "Peş peşe yaşanan depremlerde spor camiamızın birbirine sımsıkı kenetlenmesi, yaraları sarmak için seferber olması gurur verici. Elini taşın altına koyan camianın her ferdiyle gurur duyuyorum. İnşallah bu gecede aynı birlik ve beraberliği taçlandıracağız." dedi.

Spor camiasının sadece zor günlerde değil her daim bu birlik ve beraberliği ortaya koymasını temenni eden Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, şunları kaydetti:

"Bugünler de elbet geçecek. Yaralarımızı sararken sporun iyileştiren, birleştiren gücünü her daim göstereceğiz. Kıymetli sporseverlere şunu ifade ediyorum, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak liglerimizin yayıncısı beIN Medya Grubu'yla görüşme neticesinde, sporun birleştirici gücünü vurgulamak maksadıyla ligin önümüzdeki iki haftasında tüm futbol müsabakaları şifresiz herkese açık olacak. Bu projeye destek verenlere ve pozitif havayı oluşturan herkese teşekkür ediyorum."

SÜPER LİG MAÇLARI HANGİ KANALDA?

23. haftası geride kalan Spor Toto Süper Lig'de mücadeleler canlı olarak beIN Sports kanalından canlı ve şifreli olarak aktarıllıyor.


Omuz Omuza bağış kampanyasında rekor bağış