Dünya CHPnin Suriye konferasında konuşma yaptırdığı Amy Holmes Türkiye Suriyede sivilleri katlediyor

CHP’nin Suriye konferasında konuşma yaptırdığı Amy Holmes: Türkiye Suriye’de sivilleri katlediyor

CHP tarafından düzenlenen Uluslararası Suriye Konferansı’na davet edilen terör örgütü PYD yandaşı Austin Amy Holmes, Barış Pınarı Harekatı’yla ilgili skandal ifadeler kullandı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ve Suriye Milli Ordusu’nun sivilleri hedef aldığı iftirasında bulunan Holmes, ABD ve Batı’ya “Türkiye’yi durdurun” çağrısı yaptı.

Taha Hüseyin Karagöz Yeni Şafak
Amy Austin Holmes'in, Suriye'de terör örgütü PYD saflarında çok sayıda fotoğrafı var.
Amy Austin Holmes'in, Suriye'de terör örgütü PYD saflarında çok sayıda fotoğrafı var.

Austin Amy Holmes, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla terör örgütü PYD’nin sözcülüğüne soyundu.

Amy Austin Holmes'in sosyal medya hesabı, terör örgütü PYD saflarındaki teröristlerle verdiği pozlarla dolu.

Başta eli kanlı teröristlerin bölgedeki elebaşlarından Mustafa Bali olmak üzere pek çok hainin paylaşımlarını alıntılayan Holmes, Mehmetçik’e ve Suriye Milli Ordusu’na dil uzattı.

Barış Pınarı Harekatı’yla ilgili yaptığı paylaşımlarda “Türkiye sivilleri hedef alıyor ve bölgedeki etnik yapıyı değiştiriyor” ifadelerini kullanan Holmes, Washington yönetimi ve Batı devletlerine ardı ardına çağrılarda bulundu.

PYD yandaşı, ABD Genel Kurmay Başkanlığı’nı Türk askerini durdurmaya davet ederek “Bölgedeki müttefiklerimizi korumak için ne gerekiyorsa yapmalıyız” paylaşımında bulundu.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.