Gündem AK Parti Sözcüsü Çelik Nefret söyleminin sponsorluğunu yapıyorlar

AK Parti Sözcüsü Çelik: Nefret söyleminin sponsorluğunu yapıyorlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Katıldığı bir televizyon programındaki konuşmalara ilişkin "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan hakkında soruşturma başlatılan gazeteci Sedef Kabaş'ın açıklamalarına destek veren siyasilere tepki gösterdi. Çelik sosyal medya hesabında yaptığı son dakika açıklamasında; "Nefret söylemi gücünü söyleyenden çok destekleyenlerden alır. Nefret söylemine destek verenler ve sessiz kalanlar, nefrete “yatırım” yapanlardır." ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
AK Parti Sözcüsü Çelik: Nefret söyleminin sponsorluğunu yapıyorlar
AK Parti sözcüsü Ömer Çelik

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

"Nefret söylemi gücünü söyleyenden çok destekleyenlerden alır. Nefret söylemine destek verenler ve sessiz kalanlar, nefrete “yatırım” yapanlardır." diyen Çelik, "Cumhurbaşkanımıza dönük nefret söylemine destek verenler ve sessiz kalanlar, nefret siyasetinin demokrasi düşmanı diline “yatırım” yapıyorlar. Nefret siyaseti, nefret söyleminin sponsorluğunu yapıyor." ifadelerini kullandı.

CHP'den kanun teklifi: Cumhurbaşkanına hakaret suç  sayılmasın
GÜNDEM
CHP'den kanun teklifi: Cumhurbaşkanına hakaret suç sayılmasın

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında AK Parti MYK toplanıyor: Gündemde 3600 ek gösterge var
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında AK Parti MYK toplanıyor: Gündemde 3600 ek gösterge var

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.