Gündem İYİ Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Emir Sami İşmen İBBde müdür yardımcısı yapıldı

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Emir Sami İşmen İBB'de müdür yardımcısı yapıldı

İBB’de Millet İttifakı'na özel kontenjan ayrıldığını gözler önüne seren bir gelişme daha yaşandı. İYİ Parti Gençlik Kolları Kapı Siyaseti ve Genç Gönüllülerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emir Sami İşmen, İBB Beltur A.Ş Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. İşmen, bu gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
İYİ Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Emir Sami İşmen İBBde müdür yardımcısı yapıldı
Emir Sami İşmen

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) yaptığı personel alımında Millet İttifakı'na özel kontenjan ayırdığını, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas, "100 kişi alınıyorsa CHP'den 35, İYİ Parti'den 15, diğerleri (HDP-Saadet) 15" sözleriyle itiraf etmişti.

CHP İBB Meclisi Toplantısı'ndan İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas'ın sözleri sızdı: 100 kişi alınıyorsa CHP'den 35, İYİ Parti'den 15, diğerleri (HDP-Saadet) 15
OYNAT 00:59
CHP İBB Meclisi Toplantısı'ndan İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas'ın sözleri sızdı: 100 kişi alınıyorsa CHP'den 35, İYİ Parti'den 15, diğerleri (HDP-Saadet) 15
CHP İBB Meclis Grubu Değerlendirme Toplantısı'nda kaydedilen görüntüler sosyal medyaya düştü. O görüntülerde CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas'ın, İBB'deki kadrolaşmayı itiraf ettiği ifadeler yer aldı. Nas'ın 'Çoğumuz biliyor. İlçe başkanları da biliyor. 100 kişi alınıyorsa CHP'den 35, İYİ Parti'den 15, Diğerleri (HDP, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'yi ima ediyor) 15, İBB kariyer üzerinden ise 20-25 gidiyor' ifadelerini kullandığı duyuluyor.

İYİ PARTİ'Lİ İSME KIYAK

Bu kadrolaşmayı gözler önüne seren son gelişme, İBB'ye bağlı Beltur A.Ş’ye Genel Müdür Yardımcılığı’na İYİ Parti Gençlik Kolları Kapı Siyaseti ve Genç Gönüllülerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emir Sami İşmen’in getirilmesi oldu.

HESABINDAN DUYURDU

İşmen, bu gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Yaptığı paylaşımda, “Beltur AŞ'de Gnl. Md. Yrd. olarak görev almamdan dolayı; arayarak, mesajla, ziyaret ederek tebrik ve desteklerini ileten tüm dostlarıma, büyüklerime, kardeşlerime teşekkür ederim. 16 milyon İstanbullunun daha iyi bir İstanbul'da yaşaması için var gücümle çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Eş-dost akraba belediyesi
GÜNDEM
Eş-dost akraba belediyesi

CHP’de akraba atamaları devam
GÜNDEM
CHP’de akraba atamaları devam

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.