Gündem MSB paylaştı Türkiye ve Azerbaycan uçaklarının İstanbul Boğazında selamlama uçuşu

MSB paylaştı: Türkiye ve Azerbaycan uçaklarının İstanbul Boğazı'nda selamlama uçuşu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları'nın, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) 2021 öncesi İstanbul Boğazı semalarında gerçekleştirdiği selamlama uçuşunun havadan çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
MSB paylaştı: Türkiye ve Azerbaycan uçaklarının İstanbul Boğazında selamlama uçuşu
Milli Savunma Bakanlığının paylaştığı fotoğraflar.

MSB'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Türk Hava Kuvvetleri ile Azerbaycan Hava Kuvvetlerine ait uçakların TEKNOFEST dolayısıyla İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasında selamlama uçuşu gerçekleştirdiği, TEKNOFEST boyunca SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları başta olmak üzere gösteri uçuşlarının ve etkinliklerin devam edeceği bildirildi.

Paylaşımda, SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları'nın TEKNOFEST 2021 öncesi İstanbul Boğazı semalarında gerçekleştirdiği selamlama uçuşunun havadan çekilen fotoğraflarına yer verildi.

Fotoğraflarda, SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları'na, Azerbaycan Hava Kuvvetleri'ne ait MIG-29 uçaklarının eşlik ettiği görüldü.

TEKNOFEST'in sürpriz konuğu Aziz Sancar
TEKNOLOJİ
TEKNOFEST'in sürpriz konuğu Aziz Sancar

Teknofest zamanı
TEKNOLOJİ
Teknofest zamanı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.