Gündem Ömer Çelikten 12 Eylül mesajı Milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir

Ömer Çelik'ten 12 Eylül mesajı: Milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir

12 Eylül 1980 darbesinin yıl dönümünde bir mesaj paylaşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Millet düşmanları bir çok kez saldırdı demokrasimize. Her darbe, millet düşmanlığıdır. Kendi milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Ömer Çelikten 12 Eylül mesajı: Milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik

Demokrasi tarihinde kara bir leke olarak yer alan, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin emir komuta zinciri içinde gerçekleştirilen son darbesinin üzerinden 41 yıl geçti.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 12 Eylül 1980 darbesinin yıl dönümünde Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Mesajında, darbelerin millet düşmanlığı olduğunu söyleyen Çelik, şu ifadeleri kullandı:

12 Eylül darbesinden 15 Temmuz darbe girişimine kadar millet düşmanları bir çok kez saldırdı demokrasimize. Her darbe, millet düşmanlığıdır. Darbeler ve vatanseverlik bir arada olamaz. Kendi milletine silah çekenler ülkemize düşmanlık etmişlerdir.

Onlarınki hâlâ duruyor
GÜNDEM
Onlarınki hâlâ duruyor

İbrahim Kalın'dan 12 Eylül mesajı: Millet iradesi dimdik ayaktadır
GÜNDEM
İbrahim Kalın'dan 12 Eylül mesajı: Millet iradesi dimdik ayaktadır

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.