Koronavirüs Afyonkarahisarda 23 bina karantinaya alındı

Afyonkarahisar'da 23 bina karantinaya alındı

Afyonkarahisar'da 23 bina karantinaya alındı

Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 23 binanın karantinaya alındığı bildirildi. Açıklamada, karantinaya alınan binaların adresleri de paylaşıldı.

Haber Merkezi AA
Arşiv
Arşiv

Emirdağ Kaymakamlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulumuz, kentte 23 binada Kovid-19 vakası tanısı konulması nedeniyle adreslerde 14 gün karantina tedbiri ile evlerde izolasyon kurallarının uygulanmasına oy birliğiyle karar vermiştir."

Açıklamada, karantinaya alınan binaların adresleri de paylaşıldı.

Koronavirüse yakalanan Nihat Hatipoğlu'ndan yeni açıklama
FOTOĞRAF 6
Title
Geçtiğimiz günlerde Nihat Hatipoğlu'nun koronavirüse yakalandığı duyuruldu.
Title
. Ardından Nihat Hatipoğlu'nun abisi ve oğlu tarafından açıklamalar peş peşe geldi.
Title
Kendi sağlığını da uzun bir yazıyla sevenlerine anlatan Nihat Hatipoğlu'ndan sosyal medyadan açıklama geldi.
Title
Sağlıkçılara karşı yardımcı olunması gerektiğini açıklayan Hatipoğlu, 'Dostlar. Sağlıkçılarımız olağanüstü bir efor ve fedakarlıkla çalışıyorlar. Bizler de, kurallara uyarak kendimize, ailemize ve onlara yardım edelim. Hastalığın nerede olduğunu bilemiyorsunuz. Tedbiri unutmayalım. Duayı da ihmal etmeyelim. Rabbim hepimizi korusun' dedi.
Title
Nihat Hatipoğlu’nun doktoru Ersin Günay, konuya ilişkin açıklama yapmıştı. Doktor Ersin Günay, Tedavisini yaptığımız Nihat Hoca, sağlığına kavuştu açıklamasında bulunarak sevenlerine müjdeli haberi verdi. Nihat Hatipoğlu, oldukça dikkat etmesine rağmen corona virüse yakalandığını hastalığı ağır geçirdiğini belirtmişti.
Title
Hatipoğlu bir diğer açıklamasında da Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum. Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun demişti.
Koronavirüse yakalanan Nihat Hatipoğlu'ndan yeni açıklama
Koronavirüs testi pozitif çıkan ve durumunun iyi olduğunu açıklayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'ndan son dakika açıklaması geldi. Sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklama yapan Nihat Hatipoğlu, koronavirüse karşı tedbir olunması gerektiğini belirtti.


Türkiye'nin koronavirüs salgınında 15 Eylül sonuçları: Tablo endişelendiriyor
KORONAVİRÜS
Türkiye'nin koronavirüs salgınında 15 Eylül sonuçları: Tablo endişelendiriyor

İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine koronavirüs genelgesi
KORONAVİRÜS
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine koronavirüs genelgesi
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.