Gündem 15 Temmuzda toplu taşıma araçları ücretsiz

15 Temmuz'da toplu taşıma araçları ücretsiz

15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılı dolayısıyla düzenlenecek anma etkinlikleri kapsamında belediyeler ve bağlı kuruluşlarınca yürütülen toplu taşıma hizmetleri bugün saat 06.00'dan başlayarak, pazartesi günü saat 06.00'ya kadar ücretsiz olacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
15 Temmuz'da ücretsiz ulaşım
15 Temmuz'da ücretsiz ulaşım

15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yılı nedeniyle düzenlenecek anma etkinlikleri kapsamında belediyeler ve bağlı kuruluşlarınca yürütülen toplu taşıma hizmetleri bugün saat 06.00'dan başlayarak, pazartesi günü saat 06.00'ya kadar ücretsiz sağlanacak.

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilen hain darbe girişiminin bertaraf edilmesinin ikinci yılı dolayısıyla gerçekleştirilecek anma etkinlikleri kapsamında belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların kurdukları birlik, müessese, işletme ve şirketlerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerden ve Başkentray ile Marmaray hizmetlerinden yararlananlar, 15 Temmuz Pazar günü saat 06.00'dan başlayarak, 16 Temmuz Pazartesi günü saat 06.00'ya kadar 4736 sayılı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Ürettikleri Mal ve Hizmet Tarifeleri ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun'un ilgili maddesinden muaf olacak.

Cambaz’ı andık
GÜNDEM
Cambaz’ı andık

Lord gibi yaşıyor!
GÜNDEM
Lord gibi yaşıyor!

Dünyada 15 Temmuz dayanışması: Sizinleyiz
GÜNDEM
Dünyada 15 Temmuz dayanışması: Sizinleyiz

Öksüz’ü
Berlin’de
gördüm
GÜNDEM
Öksüz’ü Berlin’de gördüm

Abdestimi alarak
Meclise geldim
GÜNDEM
Abdestimi alarak Meclise geldim

Zafer marşları
yazacağız
GÜNDEM
Zafer marşları yazacağız

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.