Ramazan Bakan Kasapoğlu gençlere iftar hazırladı
  • İMSAK 00:00
  • GÜNEŞ 00:00
  • ÖĞLE 00:00
  • İKİNDİ 00:00
  • AKŞAM 00:00
  • YATSI 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2022 - İSTANBUL

Bakan Kasapoğlu gençlere iftar hazırladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bu kez 81 ilden gelen gençleri iftarda ağırladı. Türkiye’nin ünlü şeflerinden Türev Uludağ ile mutfağa girerek iftar menüsü hazırlayan Kasapoğlu, öğrencilere servisi de kendi elleriyle yaptı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bakan Kasapoğlu  gençlere iftar hazırladı
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu

Ramazan ayı boyunca bakanlık yurtlarında kalan öğrencilerin iftar sofralarına konuk olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bu kez 81 ilden gelen gençleri iftarda ağırladı. Türkiye’nin ünlü şeflerinden Türev Uludağ ile mutfağa girerek iftar menüsü hazırlayan Kasapoğlu, öğrencilere servisi de kendi elleriyle yaptı. Kasapoğlu, geride kalan günlerde sosyal medya hesabından yaptığı çağrıyla gençleri iftara davet etmişti. Bakan Kasapoğlu, 81 ilden belirlenen 250 genci Cevizlibağ Atatürk Yurdu’nda verdiği iftarda misafir etti. İftarda gençlere hitap eden Bakan Kasapoğlu, “Sizlerle ramazanın ilk gününden beri illerde buluştuk. Sizler bizi misafir ettiniz, bu kez biz de sizleri misafir edelim dedik ve mutfağa girerek, sizler için yemekler hazırladık. Umarım beğenmişsinizdir.” dedi.

GENÇLİK BULUŞMASI

Bakan Kasapoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu buluşmaya ‘gençlik buluşması’ dedik. 81 ilden gelen arkadaşlarımızla yeni açılan bu yurdumuzda... Biliyorsunuz bu yurt, Cevizlibağ Atatürk Yurdumuz en büyük yurtlarımızdan biri. Ama bu bloğu yeni açtık. Buluşmayı da burada gerçekleştiriyoruz. Var olun arkadaşlar, iyi ki geldiniz.”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu Gümülcine'de
GÜNDEM
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu Gümülcine'de

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: İtiraza da kapımız açık
GÜNDEM
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: İtiraza da kapımız açık

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.