Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom
Facebook, Instagram ve WhatsApp çöktü: Peki sosyal medyanın fişini kim çekti?
05:43
Teknoloji
Facebook, Instagram ve WhatsApp çöktü: Peki sosyal medyanın fişini kim çekti?
Facebook, Instagram ve WhatsApp çöktü. Bu büyük çöküşte sosyal ağlara 7 saat erişilemedi. Facebook, özür dileyip kişisel verilerin çalınmadığını duyursa da birçok kullanıcı bu açıklamaya kulak asmıyor.Peki ama sosyal medyanın fişini kim çekti?
YouTube’u arka planda çalma nasıl yapılır?
00:28
Teknoloji
YouTube’u arka planda çalma nasıl yapılır?
YouTube, her ne kadar ücretli abone olanlar için iPhone ya da Android'lerde arka planda müzikleri oynatmaya imkan tanısa da ne yazık ki platformu ücretsiz kullananlara bu tarz bir özellik sunmuyor. Ama iPhone sahipleri çok basit bir teknikle YouTube'taki müzikleri arka planda herhangi bir sorun olmadan dinleyebiliyor. Öncelikle Safari'den youtube.com'a girip daha sonrasında sol üstteki AA simgesine tıklayıp 'Masaüstü Web Sitesi' düğmesine tıklamak gerekiyor. Ardından oynatma tuşu üzerinden müziği başlatıp telefonu kilitlediğinizde müzik otomatik olarak duruyor. Fakat tekrardan kilit ekranı üzerinden oynatma düğmesine tıklandığında müzik kaldığı yerden çalmaya devam ediyor.
Googleın karakutusu Calico
05:19
Teknoloji
Googleın karakutusu Calico
Project Calico kelimesi size bir şey ifade ediyor mu? Calico; Google'ın insan genomunu araştırmak için her yıl milyarlarca dolar harcadığı sağlık alanında kurduğu şirketin ismi. Bu şirket hakkında tüm bilgiler 2016 sonrasında bıçak gibi kesildi.
Dijital İmparatorluklar Çağı
03:56
Teknoloji
Dijital İmparatorluklar Çağı
Bugün dünya yeni bir çağ ile karşı karşıya. 21. yüzyılın hikayesi noktalanırken artık devletlerin etkisi eskisi kadar güçlü değil. Yeni çağın yeni süper gücü ne ABD ne Çin ne de Rusya: Farkında olalım ya da olmayalım Dijital İmparatorlukların çağına giriş yapmış bulunmaktayız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.