Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom
Türkiye’den 'Sevr' hamlesi
01:20
Gündem
Türkiye’den 'Sevr' hamlesi
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Türk milletine kurulan büyük suikast" olarak tanımladığı, Sevr için Türk Tarih Kurumu harekete geçti. Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr. Refik Turan, okul kitapları ve çeşitli kaynaklarda Sevr'in "antlaşma" değil "belge" olarak anılması için girişimde bulunacaklarını açıkladı.
Ankesörlü hat ile gizli iletişimin şifreleri
04:53
Gündem
Ankesörlü hat ile gizli iletişimin şifreleri
FETÖ'nün TSK'daki kripto yapılanmasıyla sivil imamlarının ankesörlü telefonlar üzerinde iletişime geçtikleri itirafçı bir yüzbaşının ifadesiyle ortaya çıkmasının ardından örgütün adeta CIA gibi çalıştığı anlaşıldı. Konunun uzmanları Nedim Şener, Rıza Saka Hüseyin Likoğlu soruşturmalar esnasında ortaya çıkan detayları anlattı. Örgütün her adım için yeni planlar hazırladığını dile getiren Rıza Saka 'Yeni adımlar' olabilir dedi. Gazeteci Nedim Şener de 'Örgüt CIA'nin tekniklerini kullanıyor. Ankesörlü telefon sadece ara bir yöntem asıl yöntem ru be ru' dedi.
Erdoğan'dan ABD'ye 'Evanjelik' tepkisi
00:37
Gündem
Erdoğan'dan ABD'ye 'Evanjelik' tepkisi
AK Parti Kadın Kolları Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin Papaz Brunson'a verilen ceza ile ilgili 2 Türk Bakan'a yönelik yaptırım kararına sert tepki göstererek, "Bu sadece Evagelist-Siyonist bir yaklaşımın tezahürüdür. Olayın aslı budur. Burada Sayın Trump çok büyük bir oyuna gelmiştir. Oyun kuranları da çok iyi biliyorum. Trump'ın bu oyunu bozması gerekir" ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu’nun yalanları pahalıya patladı
00:00
Gündem
Kılıçdaroğlu’nun yalanları pahalıya patladı
Başkan Erdoğan ve yakınlarına iftira atan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 359 bin lira tazminat ödeyecek. Kılıçdaroğlu, 2010'dan bu yana Başkan Erdoğan tarafından açılan tazminat davaları için 822 bin 500 TL cezaya mahkûm edildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.