AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İsrail tepkisi: Cumhurbaşkanımızın Filistin konusundaki tutumuna ilişkin saldırılar mesnetsiz ve izansızdır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik; sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, katil İsrail ordusu, Netanyahu ve katliam şebekesine tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi hayatı boyunca uğradığı tüm saldırılara rağmen, Filistin davasını siyasi hayatının temel çizgilerinden biri olarak savunmaktan bir an bile vazgeçmediğine vurgu yapan Ömer Çelik "Filistin davasını milli siyasetimizin temel unsurlarından biri olarak değerlendiren Cumhurbaşkanımızın Filistin konusundaki tutumuna ilişkin saldırılar mesnetsiz, haksız, izansız ve hukuksuzdur." dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten İsrail'e sert tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'Cumhurbaşkanımız Filistin konusundaki bu temel yaklaşımından dolayı, katliam şebekesinin ve Netanyahu hükümetinin önde gelen isimleri tarafından hedef alınmaktadır. Cumhurbaşkanımızın Filistin konusundaki tutumuna ilişkin saldırılar mesnetsiz, haksız, izansız ve hukuksuzdur.' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Ömer Çelik'in açıklamaları şu şekilde;

GÜNDEM
Erdoğan kürsüye Filistin atkısıyla çıktı

GÜNDEM
Erdoğan: Filistin davası bizim davamızdır

GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan Filistin Devlet Başkanı'yla görüştü