İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Hakikat mücadelemizden bir an bile geri durmayız

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen, 'Sosyal Medya Platformlarında Dezenformasyonla Uluslararası Mücadele Paneli'ne katıldı. Burada konuşma yapan Altun, muhalefetin ve cumhurbaşkanı adayının son zamanlarda Başkanlığa ve şahsına yönelik iftiralarda bulunduğunu belirterek, "Biz yolumuzdan, doğru bildiğimizden, hakikat mücadelemizden bir an bile geri durmayız. Geri durmayı da düşünmeyiz" dedi.

Haber Merkezi DHA
İletişim Başkanı Fahrettin Altun

'Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar'

Türkiye'nin geçen günlerde, muhalefet yapılarının sosyal medya üzerinden trol ağları kurduklarını, seçime yönelik dezenformasyon ve provokasyon yapmak üzere örgütlendiklerini ortaya koyan bir haberle sarsıldığını söyleyen Altun, "Kriminal ve kimi zaman terör örgütleriyle ilişkili yüzlerce kişi tarafından işletilen ve milyonlarca insanı manipüle eden şebekenin, seçimler öncesi milletin iradesini etkilemek için nasıl çalıştığını ibretle okuduk. Son zamanlarda muhalefetin ve cumhurbaşkanı adayının özellikle Başkanlığımıza ve şahsıma yönelik attığı iftiraların ve saldırıların altında, yönettikleri çetelerin ifşa olmaları, deşifre olmaları yatıyor elbette. Seçime yönelik olarak uzun zamandır çalıştıkları ve besledikleri trol şebekelerinin deşifre olmasının önüne geçmek ve gündemi farklı bir yöne çekmek için son 10 gündür canhıraş bir mücadele veriyorlar. Ancak beni ve çalışma arkadaşlarımı açıkça hedef göstererek kendi düzenbazlıklarının ve beceriksizliklerinin önüne geçmeye çalışan bu zihniyeti biz çok iyi tanıyoruz. Zira bunlar kendi kötülüklerini, kendi gayrimeşru, gayriahlaki ve illegal işlerini örtmek için Sayın Cumhurbaşkanımıza ve onun çalışma arkadaşlarına saldırıyorlar. Bugün buradan kendilerine ve trol çetelerine, yurt dışındaki ağababalarına, Türkiye içindeki etki ajanlarına ve iş birlikçilerine çok açık bir şekilde şunu söylüyorum; biz yolumuzdan, doğru bildiğimizden, hakikat mücadelemizden bir an bile geri durmayız. Geri durmayı da düşünmeyiz" diye konuştu.


İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt

İletişim Başkanı Altun’dan ‘Azize’ paylaşımı

İletişim Başkanı Altun'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı: Samimiyet

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Cumhurbaşkanımız Türk Devletleri arasında güçlü birliğin kurulmasına öncülük etti

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan muhalefete 'rakı' göndermeli paylaşım