Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom
Ülkeleri birbirine düşüren G7 karesi!
04:29
Dünya
Ülkeleri birbirine düşüren G7 karesi!
Dünyanın en büyük ekonomisine sahip gelişmiş yedi ülkeden oluşan G7 Grubu'nun Kanada'nın Charlevoix bölgesinde düzenlenen Liderler Zirvesi sona erdi. Zirvede çekilen ve merkezinde Almanya Şansölyesi Angela Merkel'in bulunduğu bir fotoğraf, G7'nin ruhunu yansıtması açısından dikkatleri çekti Merkel'in resmi Instagram hesabından paylaştığı masa başındaki liderler arası tartışma anları, diğer liderlerin perspektifinden de farklı komposizyonlu fotoğrafları ortaya çıkardı. Harita, 7 ülkenin gözünden o anların fotoğrafını çekti!
Paris’te alıştığımız görüntü!
00:00
Dünya
Paris’te alıştığımız görüntü!
Fransa'nın başkenti Paris'te en büyük mülteci kampı polisler tarafından tahliye edildi. Bin 700'e yakın Afrikalı mülteci, nereye gideceğini bilmeden bölgeden ayrıldı…
Harran'a kardeş Alberobello
02:29
Dünya
Harran'a kardeş Alberobello
Alberobello, İtalya'nın güneyinde küçük bir kasaba. ilk bakışta Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde yer alan evlere benzer yapılar bizi karşılıyor. Yapımında harç kullanılmadan, üstü üste dizilen taşlarla oluşturulan bu evlerin yapılış amacı ise çok ilginç...
Macron aslında kim?
05:49
Dünya
Macron aslında kim?
Fransa'nın 39 yaşındaki genç cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, göreve başladığı günden itibaren ülkenin dış politikasında yeni bir sayfa açtı. Selefi François Hollande'ın ardından 'daha dinamik' bir süreç başlatan Macron, rotasını Avrupa Birliği'nden Amerika Birleşik Devletleri'ne Afrika'dan Asya'ya çevirmiş durumda. Son dönemde Suriye'ye de yönelen Macron'u Harita'da tanıyalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.