Spor Toto 3. Lig'de 2. ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları yarın oynanacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre ligde 2. ve 3. gruplarda 29. hafta maçlarının programı şöyle:
- 2. Grup
15.00 Tire 1922-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tire 4 Eylül)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Düzcespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
15.00 Yeşil Bursa-Batman Petrolspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.00 Dardanelspor-Türk Metal Kırıkkalespor (18 Mart)
15.00 Çatalcaspor-Silivrispor (Ziya Altınoğlu Stadı)
15.00 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe Sahası)
15.00 Erbaaspor-Pazarspor (Erbaa ilçe)
15.00 Halide Edip Adıvarspor-Dersimspor (Vefa)
15.00 Derincespor-Kırıkhanspor (İzmit İsmet Paşa)
- 3. Grup
13.30 Elaziz Belediyespor-Ankara Adliyespor (Elazığ Atatürk)
15.00 Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)
15.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 Bayrampaşa-Sultanbeyli Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Orduspor-Darıca Gençlerbirliği (19 Eylül)
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Payasspor (Tarsus İlçe)
15.00 Muğlaspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Muğla Atatürk)
15.00 12 Bingölspor-Afjet Afyonspor (Bingöl Şehir)
15.00 Maltepespor-Bergama Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
- 2. Grup
15.00 Tire 1922-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tire 4 Eylül)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Düzcespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
15.00 Yeşil Bursa-Batman Petrolspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.00 Dardanelspor-Türk Metal Kırıkkalespor (18 Mart)
15.00 Çatalcaspor-Silivrispor (Ziya Altınoğlu Stadı)
15.00 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe Sahası)
15.00 Erbaaspor-Pazarspor (Erbaa ilçe)
15.00 Halide Edip Adıvarspor-Dersimspor (Vefa)
15.00 Derincespor-Kırıkhanspor (İzmit İsmet Paşa)
- 3. Grup
13.30 Elaziz Belediyespor-Ankara Adliyespor (Elazığ Atatürk)
15.00 Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)
15.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 Bayrampaşa-Sultanbeyli Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Orduspor-Darıca Gençlerbirliği (19 Eylül)
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Payasspor (Tarsus İlçe)
15.00 Muğlaspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Muğla Atatürk)
15.00 12 Bingölspor-Afjet Afyonspor (Bingöl Şehir)
15.00 Maltepespor-Bergama Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)