CHP'li Büyükçekmece'de Atatürk anıtı önünde skandal kavga: Bunun hesabını vereceksin

Büyükçekmece'de Cumhuriyet Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen törende Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ile CHP Büyükçekmece eski İlçe Başkanı Hüseyin Gökbulak birbirine girdi. Akgün, Gökbulak'a küfür etti.. Gökbulak ise Akgün'ün sözleri sonrasında sinirlenerek; "Bunun hesabını vereceksin" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Diğer
HP Büyükçekmece eski İlçe Başkanı Hüseyin Gökbulak ile Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün arasında tartışma çıktı.

Cumhuriyet'in 100'üncü yılı nedeniyle düzenlenen törenlerin biri de Büyükçekmece'deydi. Kaymakam Ali İkram Tuna'nın da katıldığı törende sıra sebebiyle tartışma çıktı. CHP Büyükçekmece eski İlçe Başkanı Hüseyin Gökbulak, Tuna ile birlikte Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'e; 'Ne biçim tören alanı düzenliyorsunuz. CHP'li milletvekili, ilçe başkanı arkalarda kaldı, ön tarafı hep diğer partililer doldurdu. CHP'ye sahip çıkacaksın Sayın Başkan' dedi.

AKGÜN KÜFÜR ETTİ

Kendisine gelen bu tepki sonrasında Akgün, Gökbulak'a küfür ederek; "S. git" dedi. Gökbulak ise Akgün'ün sözleri sonrasında sinirlenerek; "Bunun hesabını vereceksin" ifadelerini kullandı.

Kaymakam Ali İkram Tuna araya girerek Hüseyin Gökbulak'ı yatıştırdı.


CHP'li Mansur Yavaş Başkent'i susuz bıraktı: Vatandaş isyanda

CHP'li İl Başkanı istifasını duyurdu

CHP'li Barış Yarkadaş: Akşener İYİ Parti genel başkanlığını bırakacak

CHP'li İBB vatandaşı çileden çıkardı: Taksim'de yürüyen merdiven 'yürümüyor'