​Can Arat'la Eto'o Emre Akbaba üzerinden sosyal medyada tartıştı

Can Arat'la Eto'o sosyal medyada tartıştı

Can Arat, Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba ile ilgili sosyal medya üzerinden Samuel Eto'o'yu suçlayıcı ifadeler paylaşınca Kamerunlu golcü yanıt verdi ve tartışma çıktı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Emre Akbaba, eski takımı Alanyaspor'a karşı iki gol kaydetti.

Can Arat, Galatasaray'ın bu sezon Alanyaspor'dan kadrosuna kattığı Emre Akbaba ile ilgili Antalyaspor'un eski golcüsü Samuel Eto'o'yu suçlayıcı ifadeler kullandı.

Arat sosyal medya hesabı üzerinden, "Emre Akbaba Eto'o'nun Antalyaspor'a transfer olduğu sezon transfer oldu. Fransızca bildiği için Eto'o Emre'ye yakın davrandı. Sahaya çıktığımızda Emre o kadar iyiydi ki Eto'o 'Sen çok kaliteli futbolcusun' dedi. Eto'o sahanın yıldızı olmak istediği için Emre'yi Alanya'ya gönderdi. Neden Antalyaspor Emre'den vazgeçip Eto'o'yu tuttu? Ve neden Emre'nin satışıyla Antalyaspor'un kasasına para girmedi? Şimdi sormak istediğim soru Türkiye'de Emre mi büyük futbolcu yoksa Eto'o mu? Peki Fenerbahçe-Antalyaspor ilişkileri iyiyken Fenerbahçe neden Emre'yi transfer etmedi?" şeklinde tweetler attı.

Eto'o: Yalancısın

Kariyerini Katar'da sürdüren Samuel Eto'o ise bu suçlamalara karşılık, "Emre Akbaba'yı Alanyaspor'a benim gönderdiğimi hangi ara keşfettin? 1 ayın 29 gününün 23 saatinde olduğun gibi sarhoşken mi, yoksa ayık gezdiğin 1 saatte mi? Yalancısın" diyerek karşılık verdi.

Can Arat: Yalancı sensin

Can Arat, Kamerunlu golcünün bu sözlerine ise, "Ben sadece kamuoyuyla görüşlerimi ve gözlemleri paylaştım. Rahatsız oldun sanırım ve iftiralara başladın, bu da söylediklerimin doğululuğunu kanıtlıyor. Bu arada yalancı sensin" diyerek yanıt verdi.