İstanbul'da uyuşturucu operasyonu: Özel harekat polisleri 29 adrese baskın yaptı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik İstanbul genelinde daha önceden belirlenen adreslere operasyon düzenlendi. Operasyon sonrası çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Haber Merkezi DHA
İstanbul'da uyuşturucu operasyonunda 29 adrese baskın yapıldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik il genelinde daha önceden belirlenen 29 adresteki 36 kişiye operasyon düzenledi.

Operasyon kapsamında Küçükçekmece, Kemalpaşa Mahallesinde bulunan 5 katlı bir binanın giriş katına giren polis ekipleri, içeride arama yaptı.

Operasyona özel harekat polislerinin de destek verdiği görüldü.

Operasyon sonrasında çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

FOTOĞRAF 10
Çığlıkları duyan mahalleli 112'yi aradı: Ev arkadaşlarının tartışması kanlı bitti
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir şahıs, tartıştığı arkadaşını bıçaklayarak kayıplara karıştı. Yardım çığlıklarını duyan mahalleli tarafından aranan 112 ekipleri durumu ağır olan yaralıya ulaşmak için demir korkulukları aşarak camdan eve girdi.