Kerem Aktürkoğlu’ndan Gazze katliamı feryadı: İnsanlık neyi bekliyor?

Galatasaray futbolcusu Kerem Aktürkoğlu sosyal medya hesabından terör devleti İsrail'in soykırım saldırıları altında olan Gazze'ye dikkati çekmek için paylaşımda bulundu. Çocukların ve kadınların dahi vahşice katledildiği ve insanlık suçlarının art arda işlendiği Gazze'ye dikkat çeken Aktürkoğlu, ''İnsanlık bu zulme, tecavüze, teröre dur demek için neyi bekliyor? İnsan hakları, can, mal ve ırz dokunulmazlığı sadece dünyanın bir kısmı için mi geçerli? Allah’ım biz kulların bu alçaklığı durdurabilmekte aciz kaldık. Sen yardım eyle!'' ifadelerini kullandı.

Kerem Aktürkoğlu

Galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda işgalci İsrail'in saldırıları altında olan Gazze'ye dikkati çekti. İnsan haklarının dünyanın yalnızca bir kısmına özgü olmadığına vurgu yapan Aktürkoğlu, ''İnsanlık bu zulme, tecavüze, teröre dur demek için neyi bekliyor? Allah’ım biz kulların bu alçaklığı durdurabilmekte aciz kaldık. Sen yardım eyle!'' ifadeleriyle Gazze'deki katliamın son bulması için dua etti.

Aktürkoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

İnsanlık bu zulme, tecavüze, teröre dur demek için neyi bekliyor? İnsan hakları, can, mal ve ırz dokunulmazlığı sadece dünyanın bir kısmı için mi geçerli? Allah’ım biz kulların bu alçaklığı durdurabilmekte aciz kaldık. Sen yardım eyle!

DÜNYA
Katil İsrail yine sivilleri hedef adlı! Nasır Hastanesi'ne baskın düzenledi

DÜNYA
Hamas'tan hastane saldırıları açıklaması: İşgalcilerin imha savaşı yürüttüğünün kanıtıdır

DÜNYA
ABD'den terör devletine Refah'a saldırı uyarısı: Çok büyük hata olacak