Koca denizi paylaşamadılar: Balıkçı teknesini diğer teknenin üzerine sürüp çarptı

Adana'nın Karataş ilçesi açıklarında, balık avlamak için Akdeniz'e açılan bir kaptan, bölge konusunda sorun yaşadığı bir balıkçı teknesinin üzerine teknesini sürüp, hafif şekilde çarptı. O anlar ise cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Haber Merkezi DHA
Balıkçı teknesini diğer teknenin üzerine sürüp çarpması kamerada

Olay, akşam saatlerinde Karataş ilçesi açıklarında meydana geldi.

İddiaya göre, balık avlamak için Akdeniz'e açılan 2 balıkçı teknesinin kaptanı arasında, alan konusunda sorun yaşandı. Kaptanlardan biri, teknesini diğer teknenin üzerine sürüp, hafif şekilde çarptı.

O anlar cep telefonu kamerası ile kaydedilirken, teknedekiler birbirlerine küfürler yağdırdı.

Balıkçılar, Sahil Güvenlik ekiplerinin bölgeye gelmesiyle kıyıya döndü. Denizde sorun yaşayan balıkçıların, Sahil Güvelik ve Karataş Balıkçılar Kooperatifi yetkililerinin araya girmesiyle barışıp, birbirlerinden şikayetçi olmadıkları belirtildi.

FOTOĞRAF 10
Denizli'de vahşet: Tartıştığı karısını başını keserek öldürdü
Denizli'de tartıştığı karısını saçından sürükleyerek boş araziye götüren cani koca, genç kadının başını bıçakla keserek öldürdü. Vahşi cinayetin ardından evine dönen koca, kavgayı ayırmaya çalışırken bacağından yaraladığı babasının yanında teslim oldu.

FOTOĞRAF 14
Suriye'den Mersin'e geldikleri tespit edildi: YPG’ye gece operasyonu
Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen gece operasyonunda, Suriye'den Mersin'e geldiği tespit edilen iki YPG'li şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

FOTOĞRAF 8
Abdest almaya giderken caminin müştemilat inşaatından düşerek öldü
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, abdest almak için caminin inşaat halindeki müştemilatında yürüdüğü sırada dengesini kaybeden Ubeyt Menteş (65), yaklaşık 3 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetti.