Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman?

TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi, son 37. bölümü geçen hafta Dünya Kupası maçları nedeniyle yayınlanmadı. Dizi hayranları Alparslan: Büyük Selçuklu bugün olacak mı? sorusunu sormakta. Peki TRT 1 Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümü bugün var mı? İşte 5 Aralık Pazartesi TRT 1 yayın akışı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm

Her hafta Pazartesi günü yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi, en son 36.bölümüyle ekrana gelmişti. Dünya Kupası maçları nedeniyle dizi, TRT 1'de yayınlanmadı. Dizi hayranları Alparslan Büyük Selçuklu'nun ne zaman olacağını araştırıyor. Peki, Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? İşte, detaylar.

Alparslan: Büyük Selçuklu 37. Bölüm Fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Vali Mesasiri’nin Çağrı Bey’e kılıç sapladığı görülüyor.

Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm yeni bölüm olacak mı?

Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni bölümü 28 Kasım Pazartesi günü yayınlanmadı. Dizinin yayınlanması gereken saatte Dünya Kupası karşılaşması Brezilya-İsviçre maçı oynanmıştı.

Alparslan: Büyük Selçuklu 37. bölüm ne zaman?

  • Dizi Dünya Kupası maçlarından dolayı ekrana gelmiyor. Maçlar bittikten sonra 12 Aralık'ta yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

TRT 1 yayın akışı 5 Aralık Pazartesi

18:00 2022 Dünya Kupası Son 16 Karşılaşması "Japonya-Hırvatistan"

20:00 Gönül Dağı (Özel)

22:00 2022 Dünya Kupası Son 16 Karşılaşması "Brezilya-Güney Kore"

00:00 Alparslan: Büyük Selçuklu

Alparslan: Büyük Selçuklu 37. Bölüm Fragmanı

ÖZGÜN
Çağrı Bey’in ölümü nasıl oldu?

ÖZGÜN
Alparslan Büyük Selçuklu Öke karakteri kimdir? Öke Hatun gerçekte kimdir, tarihte var mı?