Seçim Erzincan Seçim 2019 - Erzincan Belediye Başkanlığı Yerel Seçim Sonuçları

Erzincan Seçim 2019 - Erzincan Belediye Başkanlığı Yerel Seçim Sonuçları

Erzincan 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçları ne durumda? 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Erzincan ilinde hangi adayların kaç oy aldığı sayfamızda. Erzincan Yerel Seçim sonuçları en hızlı şekilde Yeni Şafak Erzincan Yerel seçim sonuçları sayfasında.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Erzincan seçim sonuçları.
Erzincan seçim sonuçları.

Erzincan Seçim 2019 Belediye Başkanlığı oy sonuçları. Erzincan ve ilçelerinde hangi adaylar ne kadar oy aldı? Adayların yarıştığı yerel seçimlerde Erzincan seçmeni hangi adaya ne kadar oy verdi? Sandıkların açılıp sonuçların gelmesiyle birlikte Erzincan ilinde seçmenlerin ve tüm kesimin merak ettiği, hangi adayın ne kadar oy aldığıydı. Erzincan ilinde kıyasıya geçen seçim sonuçlarının detaylarına Erzincan 2019 Yerel Seçim sonuçları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Erzincan Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Çayırlı Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Erzincan Merkez Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan İliç Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Kemah Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Kemaliye Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Refahiye Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Tercan Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Üzümlü Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

Erzincan Otlukbeli Yerel Seçim Sonuçları 31 Mart 2019

ERZİNCAN

Erzincan, Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde 39 02'- 40 05' kuzey enlemleri ile 38 16'- 40 45' doğu boylamları arasında yer alan, dokuz ilçeden oluşan bir il. Bunlar Merkez, Refahiye, Kemah, Kemaliye, Tercan, Çayırlı, İliç, Otlukbeli ve Üzümlü'dür. Kuzeyinde, Giresun, Bayburt, Gümüşhane; batısında Sivas; doğusunda Erzurum ve Bingöl; güneyinde ise Tunceli, Malatya ve Elazığ illeri bulunmaktadır. Tarihi ipek yolunun üzerinde yer alır.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Telafi eğitimi verilecek
Gündem

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Telafi eğitimi verilecek

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Akçakale'de yaptığı konuşmada "Harekat nedeniyle eğitime ara verilen okullardaki öğrencilere telafi eğitimi verilecek" dedi.
Sarar soygunu sanıklarına 47’şer yıl hapis istemi
Gündem

Sarar soygunu sanıklarına 47’şer yıl hapis istemi

Eskişehir'de Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar (75) ve eşi Zehra Sarar (65) çiftini bağladıktan sonra dövüp, evdeki kasayı soyan Moldova uyruklu eski hizmetçileri Lulia Dragusan (34) ve sevgilisi Alexandr Aricov (33) ile firari 4 sanık hakkındaki iddianame tamamlandı. Eskişehir 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edilen iddianamede şüpheliler hakkında 'nitelikli yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve mala zarar verme’ suçlarından 47’şer yıl hapis cezası istendi. İddianamede Sarar çiftinin kasalarından çalınan para ve ziynet eşyalarının 10 milyon TL değerinde olduğunu bildirdiği de yer aldı.
KYK burs başvuruları başladı: Son gün 21 Ekim
Gündem

KYK burs başvuruları başladı: Son gün 21 Ekim

2019-2020 eğitim öğretim yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı’na girerek ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrenciler ile halen bir yükseköğretim programına devam eden ara sınıf (ön lisans, lisans, özel yetenek, ek kontenjan, yüksek lisans ve doktora) öğrencileri ve yurt dışında öğrenim gören Türk vatandaşlarının burs/kredi başvuruları başladı. 21 Ekim Pazartesi günü saat 23.59’a kadar devam edecek olan başvurular, e-Devlet üzerinden alınacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.