AFAD duyurdu: 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi! İşte son depremler

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasında Antalya’da deprem olduğu bilgisi paylaşıldı. Peki deprem Antalya’nın hangi ilçesinde meydana geldi? Deprem nerede oldu, kaç büyüklüğünde? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi sorgulama ekranı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Deprem mi oldu?

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde saat 23:42'de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD, Antalya'nın en doğusunda yer alan Gazipaşa ilçesinin 102 kilometre açığında 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Deprem saat 23.42'de yaşandı. Depremin derinliği ise 5.41 kilometre olarak kayıtlara geçti. Gazipaşa depreminin ardından bir deprem de Aydın'da oldu.

Aydın Kuşadası'nda deprem mi oldu?

Aydın'ın Kuşadası açıklarında saat 12.57 sıralarında 4,7 şiddetinde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 12.56 sıralarında Kuşadası'nın açıklarında 4,7 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem yerin 7 kilometre derininde meydana geldi.

  • AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
  • KANDİLLİ RASATHANESİ DEPREM SORGULAMA EKARNI İÇİN TIKLAYIN

ÖZGÜN
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: Doktor alımları başladı mı?