Bugün okullar tatil mi? 23 Kasım okulların tatil edildiği iller

23 Kasım 2022 Çarşamba sabah saatlerinde yaşanan Düzce depremi sonrası son dakika gelişmeleri takibi de başlamış oldu. 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından İstanbul başta olmak üzere; Ankara, Sakarya, Kocaeli, Bolu gibi çevre illerden hissedilen deprem korkuttu. Depremin ardından bu illerde yaşayan vatandaşlar okulların tatil edilip edilmediğini sorguluyor. İstanbul, Ankara, Düzce, Bolu, Sakarya, Ereğli'de okullar tatil edildi mi? 23 Kasım hangi illerde okullar tatil oldu? İşte detaylar...

Haber Merkezi Yeni Şafak
Okullar tatil mi

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yüz binler deprem anında yatağından fırladı. Depremin ardından artçılar yaşanırken binlerce kişi "Okullar tatil mi? Düzce, İstanbul, Ankara okullar tatil mi?" sorusunu yöneltiyor

DÜZCE'DE BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Düzce Valisi Cevdet Atay yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Değerli hemşerilerimiz,

İlimizde yaşanan deprem nedeniyle, tedbir amaçlı ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 23 Kasım 2022 tarihinde bir (1) gün eğitim - öğretime ara verilmiştir.

Hepimize çok geçmiş olsun.

SAKARYA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Düzce Gölyaka'da meydana gelen deprem nedeniyle kentte eğitim öğretime bir gün ara verildiğini açıkladı.

Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Değerli hemşerilerimiz, Düzce'de meydana gelen ve ilimizde de hissedilen deprem nedeniyle, tedbir amaçlı ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında eğitim-öğretime 23 Kasım 2022 tarihinde 1 gün ara verilmiştir. Tüm hemşehrilerime geçmiş olsun."

Vali Kaldırım, AA muhabirine, saha araştırmalarına göre şu an kent genelinde hasar bulunmadığını, herhangi bir yaralanmanın söz konusu olmadığını bildirdi.

BOLU VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ!

Düzce Gölyaka merkezli ve İlimizde de hissedilen deprem nedeniyle, tedbir amaçlı ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 23 Kasım 2022 tarihinde bir (1) gün eğitim-öğretime ara verilmiştir. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

ZONGULDAK'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Deprem nedeniyle Kdz. Ereğli'de eğitime bir gün ara verildi!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde merkez üssü Düzce Gölyaka olan 5.9 büyüklüğündeki deprem nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi.

Kdz. Ereğli Kaymakamlığı merkez üssü Düzce Gölyaka olan 5.9 büyüklüğündeki deprem nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildiğini açıkladı. Kdz. Ereğli Kaymakamlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi "Merkez üssü Düzce İli Gölyaka ilçesi olan 5.9 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, tedbir amaçlı ilçemiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 23 Kasım 2022 tarihinde bir (1) gün eğitim - öğretime ara verilmiştir."

GÜNDEM
AFAD son dakika olarak açıkladı: Düzce Gölkaya'da 5.9 büyüklüğünde deprem